Poetizer збирає вірші про війну в Україні

Poetizer збирає вірші про війну в Україні

Міжнародна онлайн платформа Poetizer оголосила опен-кол віршів про війну в Україні. Про це повідомляють на офіційній сторінці платформи у Facebook.

Poetizer оголосив опен кол по збору віршів про війну в Україні англійською мовою. Приймають тексти як від авторів і авторок з України, так і від поетів і поеток з усього світу на пошту team@poetizer.com

Організатори закликають публікувати вірші про Україну на платформі з гештегом #WeStandWithU 

 

«Ми збиратимемо вірші з усього світу і будемо поширювати їх серед українців, аби виразити свою підтримку. Будь ласка, залучайте до ініціативи якомога більше людей, допомагайте показувати людям у біді, що вони не самотні у своєму горі. Доведім, що співчуття та доброта подолають терор та ворожнечу. Якщо не писати про це зараз, то коли?» йдеться у повідомленні. 

 

Також організатори закликають підтримувати українців донейтами через платформу гуманітарної допомоги People in need ttps://www.peopleinneed.net/donate/once, де є окремий рахунок для українців. 

Poetizer вільна англомовна платформа для онлайн публікації і читання поезії з усього світу. Платформа дає змогу публікувати тексти як професійних авторів, так і аматорів. Окрім вебсайту платформа має свій додаток. 

 

Як відомо, Читомо збирає поезію про війну в Україні. Наразі вийшло уже дві добірки віршів від українських письменників, ознайомитись з ними можна тут і тут. І також одна добірка від закордонних поетів.

Оригінал статті на Suspilne: Poetizer збирає вірші про війну в Україні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"