New story

New story

New story

Щоб життя не здавалося нестерпним, треба привчити себе до двох речей: до ран, які завдає час, і до несправедливостей, які лагодять люди.

Ніколи не знаєш напевно, що станеться у твоєму житті прямо зараз. Особливо коли побут здається налагодженим і усталеним. Коли маєш усе, чим можеш насолоджуватись.

Ти кожного дня прокидаєшся, вдихаючи на повні груди. Зустрічаєш ранок без думок, від яких перехоплює подих. Жодної причини для суму чи калатання серця. 

Ти віриш, що так триватиме все життя. 

Але одного дня твій світ змінюється. 

Все перевертається догори дриґом. Ламається і розбивається на друзки. Свідомість відхиляє реальність і шукає усі можливі рішення спростувати втрату. Не сприймає правди, але все вже сталося. За одну мить світ змінився. 

Він зник. Твій світ зруйнувався. Речі, місця, люди довкола нагадують про його існування. При кожній згадці ти зриваєшся і плачеш. Плачеш щодуху, сподіваючись, що біль мине. Але біль ніколи не пройде. Він лишиться у серці назавжди. Викликатиме паніку, страх і ще більше болю. Болю, що куватиме твоє серце вогнем, розчаруванням і випробовуванням. Ще ніколи несправедливість не була так близько і такою жорстокою. 

А від щастя до краху лише крок і цей крок доведеться робити. 

Інакше вони Приречені: Біль / Кохання

 

Запрошую до історії

Приречені: Біль / Кохання

Арт  від талановитої Дар’ї Новицької.

Оригінал статті на Букнет: New story

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу