Meridian Czernowitz оприлюднив програму цьогорічного фестивалю

Meridian Czernowitz оприлюднив програму цьогорічного фестивалю

Стала відомою програма ХІІ Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. Вона доступна на сайті фестивалю.

Цього року фестиваль відбудеться 3-5 вересня в офлайн-форматі у Чернівцях. Основні локації фестивалю − Центральний палац культури, що на площі Театральній, 5 і Літературний целанівський центр, що на вулиці Кобилянської, 51. Вхід на всі заходи – вільний. Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду та інших партнерів.

3 вересня, п’ятниця

У Літературному целанівському центрі з 10:00 до 10:30 відбудеться кавування з організаторами фестивалю. Після нього − офіційне відкриття, яке модеруватиме Євгенія Лопата.

 

О 12 годині у Німецькому народному Домі розпочнуться поетичні читання за участю німецьких письменників Фархада Шовґі, Крістіана Ленерта. З вітальним словом виступить Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен. Модерація та переклад – Петро Рихло, Марк Бєлорусець.

 

О 13:15 у церкві «Еммануїл» (колишній кінотеатр «Україна») презентуватимуть грубу книжку короткої прози Тараса Прохаська «Бо є так», модератор – Олександр Бойченко.

 

З 15 години до 16:16 у Центральному палаці культури (колишній Єврейський дім) триватиме публічна дискусія «Україна очима світу крізь призму літератури» за участю Сергія Жадана, Клаудії Дате (Німеччина/онлайн). Модератор – Ігор Померанцев

 

О 17 годині у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської розпочнуть виставу Хлібне перемир’я» за п’єсою Сергія Жадана. Її ставить Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра, режисер – Стас Жирков.

 

З 20:30 до 21:30 у молодіжному центрі «Резиденція молоді» відбудеться зустріч з учасниками Чернівецької молодіжної поетичної сцени: Тамарою Гаврилюк, Вадимом Германом, Єгором Дьоміним, Андрієм Курановим. Модеруватиме Микита Москалюк.

 

З 22:00 до 23:00 у Центральному палаці культури − зустріч з Ігорем Померанцевим «Поезія – це..?».

 

4 вересня, субота

 

Ранкова кава із Йосифом Зісельсом відбудеться у Літературному целанівському центрі з 10:00 до 10:45. На ній обговорять єврейські та неєврейські питання Чернівців та України.

 

Публічне інтерв’ю із Катериною Калитко триватиме з 11:10 до 11:50. Розмовлятимуть з письменницею про віддаленість від центру та мультикультуральність як причину і фактуру письма на прикладі Чернівців та Вінниці. Подія відбудеться у виїзній студії Радіо Культура біля Літературного целанівського центру, модеруватиме Олена Гусейнова.

 

О 12:30 у Австрійській бібліотеці розпочнуться поетичні читання за участю австрійських письменників: Майї Гадерлап (онлайн), Антоніо Фіана та представника уряду землі Карінтія Удо Пушніга. Модеруватимуть та перекладуть Петро Рихло, Марк Бєлорусець.

 

Презентація нової книжки Анатолія Вишевського та Бориса Брикера «Мы не говорим на идиш» у Центральному палаці культури триватиме з 14:00 до 15:00. Модеруватиме на події Маріанна Гончарова

 

О 15:30 у кіноклубі «RED» покажуть фільм Івана Даніліна «Світлотиск».

 

О 16:10 у виїзній студії Радіо Культура біля Літературного целанівського центру відбудеться публічне інтерв’ю про з Ігорем Померанцевим про письменників, вино і радіо. Модеруватиме Олена Гусейнова.

 

Швейцарські поетичні читання в Обласній науково-медичній бібліотеці почнуться о 17:15. Під час події запланована презентація антології сучасної німецькомовної поезії зі Швейцарії за участю керівниця культурних проєктів Посольства Швейцарії в Україні Оксани Корніцької, письменника Рудольфа Буссманна, Модеруватимуть та перекладуть – Петро Рихло, Марк Бєлорусець, Євгенія Лопата.

 

О 19 годині у Центральному палаці культури розпочнеться презентація дебютної збірки оповідань Романа Малиновського «Солодке життя». Модератор – Юрій Андрухович. Після неї − публічна дискусія «Україна очима світу крізь призму журналістики» за участю Пітера Залмаєва та інших. Модеруватиме Євгенія Лопата.

 

О 22:30 у Будинку Українського радіо розпочнеться перформанс за новим романом Юрія Андруховича «Радіо Ніч», де крім автора виступить Кирило Цуканов («Сон Сови»).

 

5 вересня, неділя

О 12:00 у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться показ поетичного відеоперформансу «Знаки літер» (режисер – Алла Заманська). Учасники: Марк Бєлорусець, Алла Заманська, Петро Рихло. Після нього, о 13:30 розпочнуть презентацію нового роману Артема Чеха «Хто ти такий?» та фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс» за мотивами роману. Модеруватиме Олександр Бойченко.

 

З 16 до 17 години у Головній синагозі Буковини імені Ісраеля та Зельди Майберг триватимуть ізраїлські поетичні читання за участю Ноам Партом, Томера Дотан-Дрейфуса. Модерація та переклад – Андрій Любка. Вітальне слово – директорки з комунікацій організації «Українсько-єврейська зустріч» Наталія Федущак.

 

17:30-18:45

О 17:30 у Центральному палаці культури розпочнуть публічну дискусію «Україна очима світу крізь призму культурного менеджменту». Учасники: керівник проєкту «Дім Європи» Крістіан Дімер, перший генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко. Модеруватиме Євгенія Лопата.

 

 

З 19 до 20 години у Центральному палаці культури презентуватимуть антологію «Пауль Целан 100» за участю Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Катерини Калитко, Андрія Любки. Модеруватиме Євгенія Лопата. Після неї – поетичні читання нових книжок «Псалом авіації», «Орден мовчальниць», «Похвала діалектиці» за участю Сергія Жадана і Катерини Калитко.

 

Додамо, фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Україна очима світу».

 

Оригінал статті на Suspilne: Meridian Czernowitz оприлюднив програму цьогорічного фестивалю

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"