Меню

Into the Magic Shop (чарІвна Крамниця)

Букнет Into the Magic Shop (чарІвна Крамниця)

Into the Magic Shop (чарІвна Крамниця)

Вітаю, друзі!

Якщо ні, цей запис саме для вас) Це художньо-автобіографічна історія нейрохірурга про становлення його світу.

Насправді це книга-інструментарій. Тут немає повчання чи звичних нам мотиваційних практик і закликів. Тут живуть справжні чари. Книга оповідає про те, як маленький хлопчик потрапив до чарівного магазину, де його навчили, як ставити перед собою ціль та досягати її, як з’ясувати свої істинні бажання, як подивитися на світ під іншим кутом. Автор оповідає, як цей інструментарій допоміг йому стати тим, ким він є, як віра у себе та свої сили рухали ним далі, робити те, на що, здавалося, людина не здатна.

Книга повідомляє нам, що чари існують насправді, що вони буденні, а ми просто не помічаємо їх, що ми здатні чаклувати не згірш книжкових чарівників. Потрібно лише знайти двері до своєї Чарівної крамниці)

Це справді неймовірна, ні на що не схожа історія. І речі, описані в ній, надзвичайно мотивують, надихають та змінюють світогляд. Рекомендую, навіть якщо ви не любите всіляких практик. Це не практика, обов’язкова для виконання. Це стиль життя)

Оригінал статті на litnet.com: Into the Magic Shop (чарІвна Крамниця)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу