DC готує спецвипуски коміксів до Міжнародного жіночого дня

DC готує спецвипуски коміксів до Міжнародного жіночого дня

DC Comics видасть низку коміксів з жіночими образами на обкладинках до Міжнародного жіночого дня. Про це компанія оголосила на своєму офіційному сайті.

8 березня, щоб відзначити досягнення руху за права жінок, привернути увагу до проблем гендерної рівності, DC Comics випустить вісім коміксів:

 

  • Action comics #1053
  • Batgirls #16
  • Catwoman #53
  • Harley Quinn #28
  • Justice society of America #3
  • Poison Ivy #10
  • WILDC.A.T.s. #5
  • ​Wonder woman #797

На їхніх обкладинках зображені як супергероїні, так і лиходійки, за винятком Action comics #1053, де можна побачити родину Супермена, а на першому плані – його названу мати, звичайну людину. Над образами жінок зі всесвіту DC працювали виключно мисткині: Скайлар Патрідж, Елеонора Карліні, Лінн Йоші, Кеті Кван, Марія Лаура Санапо, Жасмін Дарнелл, Ребека Айзекс та ін.

 

Нагадуємо, що 1909 року у Нью-Йорку провели ранню версію «Дня жінок», коли Соціалістична партія Америки підтримала рух за право голосу для жінок на виборах. Починаючи з 1960-х у США Міжнародний жіночий день позбавився соціалістичних та комуністичних надбудов і став сприйматись як найбільше феміністське свято.  

 

Оригінал статті на Suspilne: DC готує спецвипуски коміксів до Міжнародного жіночого дня

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"