Book Space оприлюднив повну програму цьогорічного фестивалю

Book Space оприлюднив повну програму цьогорічного фестивалю

Стала відомою програма IV Міжнародного книжкового фестивалю Book Space. Про це Читомо повідомили організатори.

Програма фестивалю.

Цього року фестиваль відбудеться 3-5 вересня в офлайн-форматі у Дніпрі на Фестивальному причалі, що на Січеславській набережній.

 

Організатори підготували 150 подій, на які запросили 250 українських та іноземних гостей. Програма фестивалю складається з дев’яти спецпрограм і спеціальних проєктів.

 

Урочисте відкриття відбудеться 3 вересня о 14:00 у павільйоні фокусної теми «Нова близькість». В її межах відбудеться 13 подій, кураторкою стала креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

 

О 15:00 розпочнуть:

 

  • дитячо-підліткову програму на 45 подій, кураторка Стефана Цебренко;
  • видавничу програму, в межах якої відбудеться 48 подій, кураторка Алла Рибіцька;
  • професійну програму на 12 подій;
  • у музеї «Літературне Подніпров’я» розпочнуть першу подію зі спецпроєктів: 6 подій, − кінопокази та лекції.

 

О 16:00 годині розпочнуть:

 

  • «Не/знане» − спеціальну програму про маловідомі в Україні мови та літератури, кураторкою якої стала Вікторія Старикова. У її межах запланували 6 подій за участю закордонних гостей: Софі Оксанен (Фінляндія), Мехмет Демірташ та Нермін Моллаоглу (Туреччина), Томас Цалапатіс (Греція), Нана Акосуа Генсон (Гана), Сантьяго Віллафанія (Філіппіни);
  • «Бібліотека ХХІ» − програма складається з чотирьох подій про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова);
  • «Тандеми» − 5 подій про співіснування та комунікацію між собою творчих людей, що куруватиме Олена Юрчук.

 

О 19 годині поетичними читаннями розпочнуть музично-поетичну програму на 8 подій, кураторка Анна Ставиченко.

 

4 вересня, другий фестивальний день розпочнуть о 10:30 воркшопом «Від скролітелінгу до мультимедії: текстові проєкти в мережі», з якого стартуватиме освітня програма на 3 події «Книжки майбутнього», кураторка − Вікторія Наріжна.

 

Крім семи локацій на Фестивальному причалі, заходи проведуть у партнерських локації, серед яких Центр сучасної культури у Дніпрі (вул. Крутогірний узвіз, 21а), музей «Літературне Подніпров’я» (проспект Яворницького, 64).

 

«Згодом ми оприлюднимо топових гостей фестивалю, проте на цьому етапі хотілося б відзначити бельгійського соціолога Паскаля Ґілена та бельгійську філософиню Марліс де Мунк, які є співавторами книжки «Близькість: Мистецтво та освіта після Covid-19», що дуже перегукується з нашою цьогорічною фокусною темою. На Book Space Паскаль та Марліс матимуть дві події: лекцію на тему впливу людської близькості на мистецтво й освіту, а також дискусію про наше повернення до напівпублічних просторів: музеїв, театрів, центрів культури, які довгий час були для нас недоступними», − розповіли у ексклюзивному коментарі Читомо організатори фестивалю.

 

Книжковий фестиваль Book Space – це найбільша книжкова подія сходу України, перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі щороку, починаючи із 2018-го. Організатором події є муніципальна програма «Культурна столиця».

 

Нагадаємо, що 2020 року фестиваль Book Space пройшов 4-5 липня у форматі онлайн-марафону, який тривав 16 годин поспіль. У межах марафону відбулося 15 подій за участю 35 гостей із трьох країн. У кураторських оглядах були презентовані 37 книжкових новинок від 20 українських видавців.

 

Крім того, провели конкурс «Книжка майбутнього», який щороку відзначає інноваційні видання на українському книжковому ринку.

 

Оригінал статті на Suspilne: Book Space оприлюднив повну програму цьогорічного фестивалю

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"