Amazon не продаватиме книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання

Amazon не продаватиме книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання

Компанія Amazon вирішила не продавати книжки, у яких ідентичності ЛГБТК+ розглядаються як психічні захворювання. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

 

Про відповідне рішення компанія повідомила у відповідь на запит чотирьох американських сенаторів, членів Республіканської партії, до виконавчого директора компанії Джеффа Безоса після видалення з платформи Amazon, Kindle і Audible книжки «Коли Гаррі став Саллі» консервативного автора Райана Андерсона. Книжка була видана в 2018 році і продавалася на Amazon три роки.

 

В Amazon заявили, що надають своїм клієнтам «доступ до різних точок зору, у тому числі до книжок, які деякі клієнти можуть вважати небажаними».

 

«Однак ми залишаємо за собою право не продавати певний контент. Всі роздрібні торговці приймають рішення про те, який вибір вони хочуть запропонувати покупцям, і ми теж», – йдеться в заяві компанії.

 

«Що стосується конкретного питання про книжку «Коли Гаррі став Саллі», то ми вирішили не продавати видання, у яких ідентичність ЛГБТК + зображується як психічне захворювання», – йдеться в листі компанії за підписом Брайана Хьюзмена, віце-президента Amazon по суспільній політиці.

 

Ряд сенаторів-консерваторів охарактеризували рішення Amazon видалити книжку як сигнал «консервативним американцям про те, що їхні погляди не вітаються на їх платформах».

 

«Amazon використовує свою величезну міць, щоб спотворити ринок ідей і при цьому обманює своїх клієнтів», – заявили вони.

 

Як відомо, Amazon – найбільший продавець книжок в США: на платформі продається 53% всіх книжок, які доступні на американському ринку, і 80% всіх електронних видань.

 

Нагадаємо, Amazon визначив книжки, які найбільше читалися у 2020-му році його користувачами.

 

Раніше повідомлялося, що на Amazon з’являється усе більше самвидавних електронних книжок про коронавірус – від дитячих оповідань до «плагіатних» порадників, як уникнути хвороби.

Оригінал статті на Suspilne: Amazon не продаватиме книжки, у яких ідентичність ЛГБТК+ подається як психічне захворювання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"