9 листопада в Національному музеї літератури України відбудеться зустріч малих і…

9 листопада в Національному музеї літератури України відбудеться зустріч малих і…

Нинішнє літо також, як і завжди, промайнуло зі швидкістю цієї найтеплішої пори року. Так само нітрохи не нагадує черепахову ходу поширення трикнижжя письменника Павла Куща «Зі швидкістю літа» для дітей середнього шкільного віку, що побачило світ у видавництві «Друкарський дім Олега Федорова» навесні цього року. А восени, коли закономірно підраховують курчат та інші певні врожаї, є резон підсумувати попередні підсумки цього цікавого творчого і волонтерського проєкту: виручені за продаж книжок кошти перераховуються на потреби ЗСУ.

Як пишуться і
реалізовуються у важку пору воєнного лихоліття веселі повісті та оповідання для
дітей? Хто став співавторами цього проєкту? Які найчастіше надходять відгуки
автору від читачів? Як відреагували безпосередньо захисники України, які
отримали ще й таку моральну та фінансову підтримку? Над якими творами зараз
працює письменник? Чи правда, що для дітей треба писати так само гарно, як і
для дорослих, однак іще краще?..

Цікаво? Тоді готуйте ще й свої запитання і приходьте на зустріч з автором, яка відбудеться 9 листопада о 10-й ранку в Національному музеї літератури України. Всі присутні, юні та старші читачі, також отримають нагоду придбати книжки з автографом автора і зробити свій посильний внесок у спільну і найважливішу зараз справу зміцнення оборони та визволення України від здичавілої рашистської орди.

nspu.com.ua     

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 9 листопада в Національному музеї літератури України відбудеться зустріч малих і…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"