750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

У межах проєкту «Бібліотека Сержанта» Військовому інституту танкових військ національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» передали понад 750 примірників сучасних книг. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Їх передали представники громадської організації «Реформація», які змогли втілити цю ініціативу за підтримки Українського культурного фонду й видавництва «Наш формат». До квітня 2021-го подібну книжкову допомогу отримають 7 військових навчальних закладів, серед яких – танковий інститут став першим.

Загалом книги від різних видавництв України отримають 26 навчальних закладів із числа військових навчальних закладів та ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою. Торік таку допомогу отримали бібліотеки Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут (600 книг) і Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (520 книг).

− Усі книги від різних видавництв. Насамперед, це професійна, мотиваційна, психологічна й художня література. Перелік книжок для проєкту «Бібліотека Сержанта» відібрала експертна група військових. Така добірка – крок у правильному напрямку, який матиме великий ефект у майбутньому, − зазначила координатор проєкту ГО «Реформація» Антоніна Артамонова. − На думку ініціаторів проєкту, завдяки цим книжкам курсанти зможуть ознайомитись із блискучими прикладами військових стратегій і детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються в сучасному світі, навчитись розуміти психологію ворога й будувати взаємини в колективі.

Окрім цього, тут відбулась зустріч курсантів із захисником ДАПу, письменником Дмитром Вербичем – автором книги «Точка неповернення». Він поспілкувався з майбутніми офіцерами й розповів про свій бойовий та письменницький досвід, мотиви, що спонукали його написати книгу. Також він закликав курсантів більше читати і ставити великі цілі перед собою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"