750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

У межах проєкту «Бібліотека Сержанта» Військовому інституту танкових військ національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» передали понад 750 примірників сучасних книг. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Їх передали представники громадської організації «Реформація», які змогли втілити цю ініціативу за підтримки Українського культурного фонду й видавництва «Наш формат». До квітня 2021-го подібну книжкову допомогу отримають 7 військових навчальних закладів, серед яких – танковий інститут став першим.

Загалом книги від різних видавництв України отримають 26 навчальних закладів із числа військових навчальних закладів та ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою. Торік таку допомогу отримали бібліотеки Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут (600 книг) і Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (520 книг).

− Усі книги від різних видавництв. Насамперед, це професійна, мотиваційна, психологічна й художня література. Перелік книжок для проєкту «Бібліотека Сержанта» відібрала експертна група військових. Така добірка – крок у правильному напрямку, який матиме великий ефект у майбутньому, − зазначила координатор проєкту ГО «Реформація» Антоніна Артамонова. − На думку ініціаторів проєкту, завдяки цим книжкам курсанти зможуть ознайомитись із блискучими прикладами військових стратегій і детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються в сучасному світі, навчитись розуміти психологію ворога й будувати взаємини в колективі.

Окрім цього, тут відбулась зустріч курсантів із захисником ДАПу, письменником Дмитром Вербичем – автором книги «Точка неповернення». Він поспілкувався з майбутніми офіцерами й розповів про свій бойовий та письменницький досвід, мотиви, що спонукали його написати книгу. Також він закликав курсантів більше читати і ставити великі цілі перед собою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

❤️❤️❤️новинка❤️❤️❤️

Кохані,

Кортить вже поділитися з вами новинкою. Дату поки не оголошую, але найближчим часом стартуємо.

Отже,

жанр: еротика, сучасний любовний роман

#різниця у віці

#владний герой

#одержима пристрасть

#брудні таємниці

#героїня

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"