750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

У межах проєкту «Бібліотека Сержанта» Військовому інституту танкових військ національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» передали понад 750 примірників сучасних книг. Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Їх передали представники громадської організації «Реформація», які змогли втілити цю ініціативу за підтримки Українського культурного фонду й видавництва «Наш формат». До квітня 2021-го подібну книжкову допомогу отримають 7 військових навчальних закладів, серед яких – танковий інститут став першим.

Загалом книги від різних видавництв України отримають 26 навчальних закладів із числа військових навчальних закладів та ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою. Торік таку допомогу отримали бібліотеки Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут (600 книг) і Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (520 книг).

− Усі книги від різних видавництв. Насамперед, це професійна, мотиваційна, психологічна й художня література. Перелік книжок для проєкту «Бібліотека Сержанта» відібрала експертна група військових. Така добірка – крок у правильному напрямку, який матиме великий ефект у майбутньому, − зазначила координатор проєкту ГО «Реформація» Антоніна Артамонова. − На думку ініціаторів проєкту, завдяки цим книжкам курсанти зможуть ознайомитись із блискучими прикладами військових стратегій і детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються в сучасному світі, навчитись розуміти психологію ворога й будувати взаємини в колективі.

Окрім цього, тут відбулась зустріч курсантів із захисником ДАПу, письменником Дмитром Вербичем – автором книги «Точка неповернення». Він поспілкувався з майбутніми офіцерами й розповів про свій бойовий та письменницький досвід, мотиви, що спонукали його написати книгу. Також він закликав курсантів більше читати і ставити великі цілі перед собою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: 750 книжок поповнили фонд Військового інституту танкових військ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"