7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”
Привіт
Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти що з чим їсти, то краще пройтися по черзі )
УМОВИ
1 – прочитати ПЕРШУ ГЛАВУ книги “Кілерша” і залишити під книгою свій коментар.
2 – бути підписаним на МІЙ ПРОФІЛЬ у Букнет (синій колір – це активні посилання).
Якщо виконали дві умови, то кладете плюсик під цим постом.
Будьте уважні, бо умови будуть перевірятися!
СТОП – 21.01.2021р. о 15:00
Залишу анотацію до книги для тих, хто ще не встиг ознайомитися із нею
Я – істинна дочка свого батька! А він, щоб ви розуміли, був кілером. Матір вбили, а батьків пістолет зустрівся із його черепом, а от я стала стервом, яке обожнює свою роботу. Вам дивно? А от мені начхати на це! Живу в своє задоволення й дотримуюся одного правила: пусте серце! Нове замовлення. Ванкувер. Купчинський. А ще підстава! І от тут у мене починаються нові пригоди! Та, чорт побери, як мені не вляпатись у “багнюку” й виконати замовлення, коли мене так тягне до нього?
P.S
♥️Я просто автор, а з вами Я Є Я♥️
Оригінал статті на Букнет: 7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”
Блог
Знижка на Чванька!Вітаю, букнетівці.
А ви знаєте хто такий чванько?
Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору, сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))
Голосуємо за обкладенку)))Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?
1
2
Буду рада почитати ваші коментарі)
Видавець Олег Зень презентує першу книгу на БукнетЗустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.
АНОТАЦІЯ
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.
Вітаю, дорогі читачі!
Сьогодні я до вас з купою гарних новин))
Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою
Завершення книги та знижки :)Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.
Оскільки скоро найбажаніший
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.