7 промокодів – 1 умова

7 промокодів – 1 умова

7 промокодів – 1 умова

Привіт-привіт усім, хто завітав у цей блог)
У мене назбирались промокоди до моєї дилогії: “Тренер і мої 107” та другої книги циклу “Кілерша”
4 промокоди до “Тренер і мої 107”
3 промокоди до “Кілерша”

Стоп – 21.02

Якщо умова виконана, то залишаєте під цим блогом свій ” + ” а біля нього на яку саме книгу ви хочете промокод (наприклад – ” + Кілерша” )

Стосовно книги “Його/Моє серце”: ця книга буде безкоштовною і повністю викладеною на букнеті до 7 березня, тому можете сміливо додавати у свої бібіліотеки)

Уривок з книги 

 “Його/Моє серце”

Звісно ж, мені було приємно це, але я не хотіла, не мала права втягувати Ваню у гущу свого життя, а ще давати шанс чи натяки на якусь взаємність.
– Не потрібно, – попросила, коли хлопець спробував мене поцілувати перед тим, як я сідала у таксі. – Я не та, хто тобі потрібна.
– Чому? – хлопець був як розчарованим, так і незадоволений моєю відповіддю.
– Ти нічого не знаєш про мене, про моє життя, минуле і…
– То твоє серце зайняте?
– Так. Моє серце вже давно не належить навіть самій собі, тому я не маю права розпоряджатись ним.
– Про що ти? Як все це розуміти? – він ставав злий, але не на мене, чи сказані мною слова, а на те, що не хотів розуміти їх, не міг збагнути про що я говорю, про яке саме «не моє серце» йде мова, але і дати більш чітку відповідь я не змогла.
– Я не можу кохати когось іншого окрім нього.
– Саме тому ти загадка. Проживаючи у дорогому готелі, працюєш за копійки баристою? – на ці слова я не знала що відповісти. Таксист починав нервувати, бо ми так і продовжували стояти біля відчинених дверей машини. – Ще хвилинку, – говорить Ваня до водія і дає йому двісті гривень, а тоді знову дивиться на мене таким поглядом, від якого відчуваю себе голою, позбавленою повітря. Це було щось схоже на рентгенівський погляд, бо після сказаних ним слів зрозуміла, що хлопець зовсім не дурний і набагато розумніший ніж я думала:
– У тебе певний соціальний статус. Швидше за все, він втік не далеко від мого, але ти наполегливо тікаєш від чогось… думаю, що це минуле.
– Вань, я…
– Не потрібно нічого говорити, Катю. Я хоч і із «золотої молоді», але не такий мудак, як може здатися на перший погляд.
– Або ти, або тебе? – на мої слова хлопець сміється, але чітко розуміє їх зміст.
– Саме так, – мені більше не було що говорити і я сідаю у таксі. – Ти надовго в Одесі?
– Ні.
– Ти знаєш де мене знайти.
Ваня закриває двері таксі після, чого чоловік за кермом рушає з місця.
Ця ситуація нагадувала сцену із кіно: він стоїть на тротуарі, проводжаючи сумним поглядом машину, у якій вона. За сценарієм дівчина, швидше за все, плаче, але не я – я вдячна Вані за сказані ним слова.
Маленьке кошенятко, Катя, розплющила очі й побачила не просто сором’язливого багатого хлопця, а душу, яка також живе за правилом, яке не до «смаку»: або тебе, або ти їх.

 

Бажаю усім удачі) 

Оригінал статті на Букнет: 7 промокодів – 1 умова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дарую обкладинку.

Дарую обкладинку.

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"