Меню

5 місяців на Букнет! Я ненавиділа свій роман.

Букнет 5 місяців на Букнет! Я ненавиділа свій роман.

5 місяців на Букнет! Я ненавиділа свій роман.

Пройшло уже 5 місяців з того моменту, як я виклала першу главу книги “Карантин” на сайт. 

Хочу подякувати моїм читачам за те, що ви були зі мною. Адже без вас я б покинула книгу і ніколи б більше не писала! Величезне ДЯКУЮ ВАМ за підтримку! Без ВАС не було б мене як автора. 

Ось є в мене невеличка нотатка з приводу цього роману, щось типу власного щоденника.

“02.04.20

“Карантин” був придуманий спонтанно. Зазвичай я продумую своїх героїв, нотую кожну деталь їх життя або цікаві події. Так, більшість тексту твориться на ходу, коли я уже пишу главу за главою. Але деякі чарівні, фантастичні моменти я нотую тоді, коли ви мені приходять в голову. Тобто в мене є книга-фентезі, котра ще й на половину не написана, в якої немає назви, бо я поняття не маю, як її назвати, а в нотатках збережено пролог до другої частини. Так, можливо він підкоригується під сюжет, не буде на 100% таким, який є зараз, але суть залишиться. В мене є безліч нотаток до моїх ще не написаних, але уже “улюблених” книг. Але не “Карантин”. Я чесно признаюсь, він писався заради хайпу, швидко і над сюжетом я особливо не запарювалась. Що прийшло в голову, те й писала. ”

Оригінал статті на booknet.com: 5 місяців на Букнет! Я ненавиділа свій роман.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення