3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

Кому паперові книжечки з оповіданнями авторів букнет(і моїми) безкоштовно? (реальні фоточки збірок і списку авторів нижче)

Зайти на мою сторінку, переглянути мої конкурсні твори “Зіграй мою наречену”, “Така собі мільйонерка”, “Час Героя” та “Артефактор” та 

поставити всім творам, які зацікавили/сподобалися, зірочку(лайк). 

(посилання активні, переходьте одразу на твори)).

Тим, хто хоче виграти любовну збірочку, також треба залишити коментар під одним або двома моїми любовними романами “Зіграй мою наречену”, “Така собі мільйонерка”(ті, хто залишать два коментарі(під обома романами), буде мати вдвічі більші шанси; активні посилання на твори на початку блогу).

Тим, кому цікава містична збірочка “Потайсвіт”, необхідно залишити коментар під одним або двома моїми фентезійними романами “Час Героя” та “Артефактор”(ті, хто залишать два коментарі(під обома романами), буде мати вдвічі більші шанси; активні посилання на твори на початку блогу).

Хто виконав умови(прочитав початок, поставив за бажанням лайк і (обов’язково!) написав коментар – ставить в коментарях до блога плюс і збірку, або збірки, на які виконали умови!))) Наприклад: “+”Бо кохаю”(1 коментар або 2 коментарі – додайте в дужках, скільки написали), + “Потайсвіт”(можна одразу на дві). Якщо ви прокоментуєте всі чотири роботи, щоб мати додатковий шанс виграти збірку на вибір, то ставте “+суперприз”. Ці люди будуть брати участь як в загальному розіграші, так і в додатковому розіграші, переможець якого отримає шанс обрати собі збірочку) 

Заявки прийматиму до четверга, 23.59. (якщо учасників буде надто мало, то можливо подовжу розіграш до неділі)

В п’ятницю або неділю перевірю виконані умови і рандомайзером оберу переможців. 

В п’ятницю ж і відправлю збірочки(якщо переможці встигнуть дати мені свої координати). Оплата пересилки за рахунок отримувача. 

Крім того, серед тих, хто прокоментує всі чотири роботи, буде обрано одного переможця, котрому подарую будь-яку збірочку на його вибір(“Потайсвіт”, “Бо кохаю” або “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, що була видана в кінці 2019 року.)

Якщо переможець не обере “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, то цю збірочку отримає найактивніший читач за ці пару днів!

 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ + І НАЗВУ ЗБІРКИ АБО ЗБІРОК, ЯКУ(ЯКІ) ХОЧЕТЕ ВИГРАТИ В КОМЕНТАРЯХ! МОЖНА ВСІ!

В КОМЕНТАРЯХ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ “+” І НАЗВУ ЗБІРКИ АБО ЗБІРОК, ЯКУ(ЯКІ) ХОЧЕТЕ ВИГРАТИ! МОЖНА НАВІТЬ ВСІ ОДРАЗУ, ЯКЩО ВИ ВИКОНАЛИ УМОВИ НА ОБИДВІ!

Оригінал статті на Букнет: 3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"