3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

Кому паперові книжечки з оповіданнями авторів букнет(і моїми) безкоштовно? (реальні фоточки збірок і списку авторів нижче)

Зайти на мою сторінку, переглянути мої конкурсні твори “Зіграй мою наречену”, “Така собі мільйонерка”, “Час Героя” та “Артефактор” та 

поставити всім творам, які зацікавили/сподобалися, зірочку(лайк). 

(посилання активні, переходьте одразу на твори)).

Тим, хто хоче виграти любовну збірочку, також треба залишити коментар під одним або двома моїми любовними романами “Зіграй мою наречену”, “Така собі мільйонерка”(ті, хто залишать два коментарі(під обома романами), буде мати вдвічі більші шанси; активні посилання на твори на початку блогу).

Тим, кому цікава містична збірочка “Потайсвіт”, необхідно залишити коментар під одним або двома моїми фентезійними романами “Час Героя” та “Артефактор”(ті, хто залишать два коментарі(під обома романами), буде мати вдвічі більші шанси; активні посилання на твори на початку блогу).

Хто виконав умови(прочитав початок, поставив за бажанням лайк і (обов’язково!) написав коментар – ставить в коментарях до блога плюс і збірку, або збірки, на які виконали умови!))) Наприклад: “+”Бо кохаю”(1 коментар або 2 коментарі – додайте в дужках, скільки написали), + “Потайсвіт”(можна одразу на дві). Якщо ви прокоментуєте всі чотири роботи, щоб мати додатковий шанс виграти збірку на вибір, то ставте “+суперприз”. Ці люди будуть брати участь як в загальному розіграші, так і в додатковому розіграші, переможець якого отримає шанс обрати собі збірочку) 

Заявки прийматиму до четверга, 23.59. (якщо учасників буде надто мало, то можливо подовжу розіграш до неділі)

В п’ятницю або неділю перевірю виконані умови і рандомайзером оберу переможців. 

В п’ятницю ж і відправлю збірочки(якщо переможці встигнуть дати мені свої координати). Оплата пересилки за рахунок отримувача. 

Крім того, серед тих, хто прокоментує всі чотири роботи, буде обрано одного переможця, котрому подарую будь-яку збірочку на його вибір(“Потайсвіт”, “Бо кохаю” або “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, що була видана в кінці 2019 року.)

Якщо переможець не обере “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, то цю збірочку отримає найактивніший читач за ці пару днів!

 

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ + І НАЗВУ ЗБІРКИ АБО ЗБІРОК, ЯКУ(ЯКІ) ХОЧЕТЕ ВИГРАТИ В КОМЕНТАРЯХ! МОЖНА ВСІ!

В КОМЕНТАРЯХ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ “+” І НАЗВУ ЗБІРКИ АБО ЗБІРОК, ЯКУ(ЯКІ) ХОЧЕТЕ ВИГРАТИ! МОЖНА НАВІТЬ ВСІ ОДРАЗУ, ЯКЩО ВИ ВИКОНАЛИ УМОВИ НА ОБИДВІ!

Оригінал статті на Букнет: 3 різних паперових збірки авторів букнет! Розіграш

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"