3 дні, лише три дні…

3 дні, лише три дні…

3 дні, лише три дні…

До завершення конкурсу Кохання не купити лишилося всього 3 дні. Після цього завершується прийом робіт, й адміністрація Букнету визначатиме фіналістів, а згодом – і переможців. 

Отже, ось вам анотація, а нижче ви зможете прочитати короткий уривок)

“Дівчина повинна бути милою, ніжною і вірити в любов. А сила – то зайвий елемент, адже для захисту у неї завжди знайдеться сильний чоловік поруч” – давно відома аксіома. 
Серйозно? А що робити, якщо в минулому ти – одна з найсильніших бійців ММА світового рівня, а віра в любов згоріла вщент багато років тому?
Та і як тримати себе в руках, коли вимушена щодня бачити самовпевненого бабія, котрого ладна придушити за першої-ліпшої нагоди?

Дмитро Князєв – перспективний боксер і звик до того, що дівчата завжди хотіли його. Але якого біса якась фітоняшка ні з того ні з сього так вз’їлася на нього? І чому говорить так, ніби вже побувала у його ліжку?Таку б навіжену він точно не забув! Чи ні?..

 

 

 

Не без задоволення Діма вже уявив, як буде виглядати їхнє знайомство (не брати ж до уваги їх вчорашню розмову?). Дівчина виходить на берег, красиво відкидаючи волосся назад, як в рекламі шампуню, а там вже чекає він. Зазвичай в таких ситуаціях його «жертви» ще в воді починали стріляти очима й кокетливо посміхатися. Так, представниці слабкої статі його любили, і хлопець про це чудово знав. І не те щоб користувався, але, скажімо так – майже не нехтував цим фактом.

На удачу Діми, всі карти зійшлися, і він підійшов до незнайомки якраз в той момент, коли вона вже виходила з води. Однак далі все сталося зовсім не за сценарієм.

– Привіт, не проти, якщо я складу тобі компанію? – посміхнувся хлопець, але, всупереч всім законам жанру, дівчина лише на секунду зменшила темп, здивовано підняла брову, і попрямувала до своєї підстилки.

– Дякую, але у мене вже є компанія, – відповіла вона, витираючи руки об рушник. На підтвердження її слів Цер голосно обтрусився.

– Напевно, ти мене не запам’ятала – ми вчора ввечері зустрічалися … – вирішив наполягти на своєму Діма, але дівчина перебила його.

– Ні, те, що тебе звати Діма, я чудово пам’ятаю. Але ти мені не цікавий, – прямо сказала вона.

– Е … – таке з ним було вперше, і на секунду Діма навіть розгубився. – Ти ось так відразу можеш вирішити, хто тобі цікавий, а хто – ні? Може, давай я поки намащу тобі спинку кремом, а ти мені розкажеш про себе? Кілька хвилин ні на що не вплинуть.

– Це ти своїм дівчатам можеш в спальні говорити, що кілька хвилин ні на що не вплинуть, а мені, будь ласкавий, дай спокій. Сказала ж – не цікавить! – роздратовано кинула дівчина.

– Ти з усіма така зла? – тепер було справою принципу принаймні розговорити незнайомку. – Хоча б поясни, що ти маєш на увазі, кажучи, що я тобі не цікавий? – нахабно вмощуючись поруч з нею на підстилці, запитав хлопець. Пес підняв голову, але ніяк не відреагував.

– Ти не шоколадка, щоб всім подобатися, так що відвали, – уникла відповіді нахабна дівчина.

– І все ж. Розкажи, може, ти своїми словами врятуєш якусь нещасну дівчину. Тобі її не шкода?

– Ні, якщо дурепа – то нехай хоч так навчитися, – фиркнула дівчина.

– У тебе що, день сьогодні не задався?

– Не задався. Ось хвилин п’ять вже як не задався, – чесно зізналася вона. – Слухай, давай відверто, добре? Ти мені не цікавий – ні як співрозмовник, ні як потенційний коханець.

– Це ти зараз, про що?

– Тільки не удавай, що вирішив просто по-дружньому привітатися.

– А ти так впевнена, що я прийшов не за цим?

– Більш ніж. Але я не з тих, кому подобатися секс на одну ніч. Принаймні в тих випадках, коли вибирають мене, а не я. То ж, будь ласкавий, облиш мене. Там без тебе вже квітник інший садівник обробляє, – кивнула в бік його компанії дівчина.

Хлопець невдоволено зчепив зуби від її слів. Ні, звичайно його вже відшивали, і не раз, але ця нахабна особа виявилася надто вже самовпевненою.

– Ти про мене нічого не знаєш і вже говориш такі речі …

Після цих його слів дівчина щиро засміялася і з подивом подивилася на нього:

– Та невже? Ну добре, Діма, я доведу тобі, що знаю, про що говорю, – звузила вона очі, і, дивлячись йому в обличчя, сказала: – Ти зірка боксу і на рингу відомий як Князь. Нічого такого – просто прізвище дуже вдало підійшло. Дівчата бігають за тобою табунами, але у тебе є своя фішка – ти ніколи й ні з ким не заводиш стосунків. Двічі у твою постіль потрапляють тільки ті, хто готовий змиритися з цією умовою, інші ж так – інтрижка на вечір. Сюди ти приїхав трохи розвіятися між змаганнями, але вже точно знаєш, що за вчорашній алкоголь гарненько доведеться вигребти від тренера. А тепер спробуй сказати, що я хоч в чомусь помилилася! – з викликом в голосі, кинула дівчина.

Діма сидів, як блискавкою уражений.

– Як ти?…

– Я знаю про тебе достатньо, щоб впевнено казати – ти мені не цікавий. Ні ти сам, ні твої пропозиції. А тепер, вибач, але мені треба йти – день і так вже зіпсовано, – незнайомка швидко піднялася й стала збирати речі.

 Діма теж встав, але тут же схопив дівчину за лікоть, бажаючи хоч якось привернути її увагу.

– Руку прибери! – спокійно, але твердо сказала вона і хлопець одразу ж послухався.

– Хто ти й звідки так багато про мене знаєш? – насупився він.

– А хіба це важливо? Головне інше – свої плани тобі доведеться змінити, тому що я свої міняти не має наміру.

Дівчина наспіх засунула підстилку в сумку і попрямувала геть з пляжу, але Діма відразу перегородив їй шлях.

– Я серйозно, хто ти така? – насупився хлопець. – Скажи хоча б, як тебе звати?

– Це тобі нічого не дасть. Чи ти думаєш, що я спецагент, якого підіслали з метою нейтралізувати тебе? – з насмішкою спитала дівчина, обходячи його.

– І все ж? – Діма знову встав перед нею.

– Ти не відчепишся, так? – зітхнувши, запитала незнайомка.

– Скажи ім’я, і ​​полишу. Слово даю, – серйозно заявив Діма.

– Аріна, мене звати Аріна, – на ходу кинула дівчина.

– Гей, я не це мав на увазі! – схаменувся боксер, розуміючи, що одне тільки ім’я йому нічого не дасть – хоч би прізвище назвала.

– Я виконала умову. А ти – вчися формувати свою думку правильно, – не обертаючись, дівчина помахала йому рукою, і навіть не стала озиратися.

Оригінал статті на Букнет: 3 дні, лише три дні…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Подарунок для любителів містики й фантастики!

Всім привіт!

Кажуть, самореклама в блогах  не приносить плюсик у карму… і все ж наважуся трохи поспамити.

До Букнету дісталася аж увечері, тому до завершення дії знижки на мій роман “Завтра буде вчора”

Новинка is coming)))

Вже з 21 квітня починаю викладку дуже особливої для мене книги – “Зайві”. Вперше спробую розповідати історію від перших осіб.

Яскраві емоційні гойдалки гарантую ❤️
 

Анотація:

Коли омріяне щастя виявляється

Шикарні обкладинки за низькими цінами

Всім привіт! Довго я тут не з’являлася і завітала до вас із файнюткими обкладинками для книг! Ті, хто раніше зі мною співпрацював знають, що я робила безкоштовно, але тепер наважилася цим заробляти. Все ж витрачаю на цю роботу

У Франківському драмтеатрі готують прем’єру за мотивами творів Франца Кафки

В Івано-Франківському національному музично-драматичному театрі імені Івана Франка покажуть інсценізацію творів письменника Франца Кафки. Над виставою працювали трохи більше чотирьох місяців, розповів режисер

Знижка 30% на книгу “Дочка Грішника”!!!))))))

Жанр: СЛР; Жіночий роман.

Тільки сьогодні знижка 30%)))

 

Анотація:

Чи могла я уявити, що моє спокійне та щасливе життя це — ілюзія? Ні… Такого навіть і уявити не можна. Зразкова сім’я, зразкові батьки й донька,

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"