3 дні, лише три дні…

3 дні, лише три дні…

3 дні, лише три дні…

До завершення конкурсу Кохання не купити лишилося всього 3 дні. Після цього завершується прийом робіт, й адміністрація Букнету визначатиме фіналістів, а згодом – і переможців. 

Отже, ось вам анотація, а нижче ви зможете прочитати короткий уривок)

“Дівчина повинна бути милою, ніжною і вірити в любов. А сила – то зайвий елемент, адже для захисту у неї завжди знайдеться сильний чоловік поруч” – давно відома аксіома. 
Серйозно? А що робити, якщо в минулому ти – одна з найсильніших бійців ММА світового рівня, а віра в любов згоріла вщент багато років тому?
Та і як тримати себе в руках, коли вимушена щодня бачити самовпевненого бабія, котрого ладна придушити за першої-ліпшої нагоди?

Дмитро Князєв – перспективний боксер і звик до того, що дівчата завжди хотіли його. Але якого біса якась фітоняшка ні з того ні з сього так вз’їлася на нього? І чому говорить так, ніби вже побувала у його ліжку?Таку б навіжену він точно не забув! Чи ні?..

 

 

 

Не без задоволення Діма вже уявив, як буде виглядати їхнє знайомство (не брати ж до уваги їх вчорашню розмову?). Дівчина виходить на берег, красиво відкидаючи волосся назад, як в рекламі шампуню, а там вже чекає він. Зазвичай в таких ситуаціях його «жертви» ще в воді починали стріляти очима й кокетливо посміхатися. Так, представниці слабкої статі його любили, і хлопець про це чудово знав. І не те щоб користувався, але, скажімо так – майже не нехтував цим фактом.

На удачу Діми, всі карти зійшлися, і він підійшов до незнайомки якраз в той момент, коли вона вже виходила з води. Однак далі все сталося зовсім не за сценарієм.

– Привіт, не проти, якщо я складу тобі компанію? – посміхнувся хлопець, але, всупереч всім законам жанру, дівчина лише на секунду зменшила темп, здивовано підняла брову, і попрямувала до своєї підстилки.

– Дякую, але у мене вже є компанія, – відповіла вона, витираючи руки об рушник. На підтвердження її слів Цер голосно обтрусився.

– Напевно, ти мене не запам’ятала – ми вчора ввечері зустрічалися … – вирішив наполягти на своєму Діма, але дівчина перебила його.

– Ні, те, що тебе звати Діма, я чудово пам’ятаю. Але ти мені не цікавий, – прямо сказала вона.

– Е … – таке з ним було вперше, і на секунду Діма навіть розгубився. – Ти ось так відразу можеш вирішити, хто тобі цікавий, а хто – ні? Може, давай я поки намащу тобі спинку кремом, а ти мені розкажеш про себе? Кілька хвилин ні на що не вплинуть.

– Це ти своїм дівчатам можеш в спальні говорити, що кілька хвилин ні на що не вплинуть, а мені, будь ласкавий, дай спокій. Сказала ж – не цікавить! – роздратовано кинула дівчина.

– Ти з усіма така зла? – тепер було справою принципу принаймні розговорити незнайомку. – Хоча б поясни, що ти маєш на увазі, кажучи, що я тобі не цікавий? – нахабно вмощуючись поруч з нею на підстилці, запитав хлопець. Пес підняв голову, але ніяк не відреагував.

– Ти не шоколадка, щоб всім подобатися, так що відвали, – уникла відповіді нахабна дівчина.

– І все ж. Розкажи, може, ти своїми словами врятуєш якусь нещасну дівчину. Тобі її не шкода?

– Ні, якщо дурепа – то нехай хоч так навчитися, – фиркнула дівчина.

– У тебе що, день сьогодні не задався?

– Не задався. Ось хвилин п’ять вже як не задався, – чесно зізналася вона. – Слухай, давай відверто, добре? Ти мені не цікавий – ні як співрозмовник, ні як потенційний коханець.

– Це ти зараз, про що?

– Тільки не удавай, що вирішив просто по-дружньому привітатися.

– А ти так впевнена, що я прийшов не за цим?

– Більш ніж. Але я не з тих, кому подобатися секс на одну ніч. Принаймні в тих випадках, коли вибирають мене, а не я. То ж, будь ласкавий, облиш мене. Там без тебе вже квітник інший садівник обробляє, – кивнула в бік його компанії дівчина.

Хлопець невдоволено зчепив зуби від її слів. Ні, звичайно його вже відшивали, і не раз, але ця нахабна особа виявилася надто вже самовпевненою.

– Ти про мене нічого не знаєш і вже говориш такі речі …

Після цих його слів дівчина щиро засміялася і з подивом подивилася на нього:

– Та невже? Ну добре, Діма, я доведу тобі, що знаю, про що говорю, – звузила вона очі, і, дивлячись йому в обличчя, сказала: – Ти зірка боксу і на рингу відомий як Князь. Нічого такого – просто прізвище дуже вдало підійшло. Дівчата бігають за тобою табунами, але у тебе є своя фішка – ти ніколи й ні з ким не заводиш стосунків. Двічі у твою постіль потрапляють тільки ті, хто готовий змиритися з цією умовою, інші ж так – інтрижка на вечір. Сюди ти приїхав трохи розвіятися між змаганнями, але вже точно знаєш, що за вчорашній алкоголь гарненько доведеться вигребти від тренера. А тепер спробуй сказати, що я хоч в чомусь помилилася! – з викликом в голосі, кинула дівчина.

Діма сидів, як блискавкою уражений.

– Як ти?…

– Я знаю про тебе достатньо, щоб впевнено казати – ти мені не цікавий. Ні ти сам, ні твої пропозиції. А тепер, вибач, але мені треба йти – день і так вже зіпсовано, – незнайомка швидко піднялася й стала збирати речі.

 Діма теж встав, але тут же схопив дівчину за лікоть, бажаючи хоч якось привернути її увагу.

– Руку прибери! – спокійно, але твердо сказала вона і хлопець одразу ж послухався.

– Хто ти й звідки так багато про мене знаєш? – насупився він.

– А хіба це важливо? Головне інше – свої плани тобі доведеться змінити, тому що я свої міняти не має наміру.

Дівчина наспіх засунула підстилку в сумку і попрямувала геть з пляжу, але Діма відразу перегородив їй шлях.

– Я серйозно, хто ти така? – насупився хлопець. – Скажи хоча б, як тебе звати?

– Це тобі нічого не дасть. Чи ти думаєш, що я спецагент, якого підіслали з метою нейтралізувати тебе? – з насмішкою спитала дівчина, обходячи його.

– І все ж? – Діма знову встав перед нею.

– Ти не відчепишся, так? – зітхнувши, запитала незнайомка.

– Скажи ім’я, і ​​полишу. Слово даю, – серйозно заявив Діма.

– Аріна, мене звати Аріна, – на ходу кинула дівчина.

– Гей, я не це мав на увазі! – схаменувся боксер, розуміючи, що одне тільки ім’я йому нічого не дасть – хоч би прізвище назвала.

– Я виконала умову. А ти – вчися формувати свою думку правильно, – не обертаючись, дівчина помахала йому рукою, і навіть не стала озиратися.

Оригінал статті на Букнет: 3 дні, лише три дні…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Міністра освіти Оксена Лісового звинувачують у плагіаті

Новопризначеного міністра освіти та науки України Оксена Лісового звинувачують у плагіаті у його кандидатській дисертації з філософії. Заяву з відповідними звинуваченнями опублікували н

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"