25 Глава

25 Глава

25 Глава

Гордій і полковник зайшли до парадної кімнати.

– Нічого, я все розумію, ви можете задавати будь-які питання, – ледь стримуючи сльози, видавив із себе Ганчич. – Вчора до мене на фірму приїжджали іноземні клієнти – шведи. Десь о восьмій ми підписали договір про співробітництво, а потім я повіз їх у бар “Джинс”.

– О котрій це було?

– Десь о дев’ятій вечора ми приїхали туди, а верталися назад десь о четвертій ранку чи, може, о п’ятій…

– Хтось це може підтвердити?

– Я сподіваюсь…

– Летять Дракони, де Дракони? Трошки швидше! – кричала Дора. – Так, добре! Одразу небо в хмарах… Здіймається пил. Меланія, побільше пилу, ще більше, це ж Дракони. Блискавка! Чудово! Давай ще одну. Дракони зникають. Тут трошки повільніше. Ще одну блискавку. Все, добре, знято.

Дракон полегшено зітхнув. Зйомка йшла вже близько трьох годин, і чого вже тільки не було в його голові: пил, який кидала Меланія, якісь куски пінопласту і, навіть, шматочки блискучої нитки, які нібито світяться, коли вмикається блискавка.

– Що далі? – запитала режисер, взявши в руки сценарій.

Адріан прекрасно знав, що далі, бо саме цю главу він чекав найбільше. Але не міг же він перед усіма натякнути, що зараз принцеса має його цілувати. Тому він скромно стояв осторонь, ніби теж не пам’ятає.

– Зараз принцеса цілує принца, – сказала Іванна. – Ельзаро, тобі треба підправити макіяж.

– Я цілую принца? – здивовано перепитала актриса. – Як це я могла випустити таку важливу деталь із сценарію?

Всі засміялись. Ельзара взяла сценарій і, поки Іванна підправляла макіяж, знову перечитала ту главу. Ніхто нікуди не пішов, але чомусь раптом стало так тихо, наче всі боялися заговорити, щоб не перебити читання Ельзари.

Оригінал статті на Букнет: 25 Глава

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"