Меню

24 ребро для Веларі ;) Підписка чи повний текст?

Букнет 24 ребро для Веларі ;) Підписка чи повний текст?

24 ребро для Веларі 😉 Підписка чи повний текст?

Добрий день, любі 🙂

Безмежно дякую усім, хто знов не побоявся зануритися в божевільний світ моїх окультно-еротичних фантазій))) Дуже вас люблю і ціную! Просто відчуваю, що знайшла максимально своїх людей у такі моменти!

Звісно, з історією ми не прощаємося. Я все ж планую писати продовження. Можливо, це буде вже в наступному році, а може ще й в цьому. Не хочу історію квапити, нехай народиться та розкриється у моїх фантазіях, перш ніж я реалізую її 😉 І так, назву багато хто вгадав)) 

24 ребро для Веларі

Також з особистих причин у мене є велике бажання не відкривати підписку на наступну частину, а… завантажити книгу одразу у повному обсязі. Але, звісно, спочатку мені потрібен час, аби книгу дописати. Я ще не визначилася остаточно, тому хочу поцікавитися у вас. Як комфортніше буде продовжувати читати вам – по підписці з оновленнями в кілька разів на тиждень чи у повному обсязі одразу, але пізніше? Буду дуже вдячна усім за відповіді, бо ваша думка важлива!

Оригінал статті на booknet.com: 24 ребро для Веларі ;) Підписка чи повний текст?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення