12 Глава роману “Кохати не можна забути”

12 Глава роману “Кохати не можна забути”

12 Глава роману “Кохати не можна забути”

Вітаю, любі читачі!

 

– Як каже моя подруга, якби не той покидьок, щоб ти зараз мала? Навряд чи стала власницею рекламної агенції. І, здається, вона має рацію. Бо тоді я була зациклена на сім’ї та не дуже думала про кар’єру, покладаючи сподівання на заробітки чоловіка… Тож я навіть вдячна долі. Той випадок зробив мене силніше… Це дійсно так.

– Так, ніколи не знаєш, як повернеться життя, – тихо промовив я. – Давай допоможу тобі прибрати зі столу?

– Цього ще не вистачало. Сама впораюся, – вона встала, збираючи посуд та вмикаючи кран. – Ти краще відпочинь, он там, на диванчику. Тобі ще до доньки їхати. До речі, що Рита любить їсти? Давай приготую їй смачненьке. В лікарні їжа така собі.

– Рита любить сирники, але смажене лікарі не дозволять. Я вже питав.

– Смажене ні, а печене можна. Я зроблю у духовці великий сирник.

– Дякую, але мені дуже не хочеться тебе турбувати…

– Алексе, ну що ти таке говориш! Це ж дитина. Їй потрібна наша увага.

– Дякую, – лише сказав я.

– Ти краще лягай та відпочинь трошки. Я помию посуд, схожу за сиром до супермаркету, і зроблю сирник. Ввечері відвеземо його Риті.

Замість відповіді обійняв її й прошепотів:

– Ти неймовірна, я не знаю як зможу віддячити тобі за все, що ти робиш для нас.

– Тобі не потрібно щось робити взамін. Я можу й хочу допомогати…

Вона дивилася на мене занадто ніжно та проникливо. Нахилився, торкаючись її губ у легкому поцілунку, вона завмерла в очікуванні, а вже за мить обхопила мене руками за шию, відповідаючи на поцілунок, відпускаючи на волі усю свої почуття.

І невеличкий спойлер з глави, що буде в четвер)

Приєднуйтеся! Мирного неба!

https://booknet.com/uk/book/kohati-ne-mozhna-zabuti-b391661

Оригінал статті на Букнет: 12 Глава роману “Кохати не можна забути”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"