111

111
Вітаю всіх, хто разом з Германом та Харитиною прожив ці 111 днів.
А для тих, хто мандрував крізь цю історію майже чотири місяці, розповім, що Харитина та Сенсей мають реальних прототипів, і хоча доля тих людей інакша, саме вони надихнули на створення персонажів.
Секта Скопців реально існувала і її історія продовжується. Випадок описаний в книзі, де йдеться про її відродження мав місце й існують свідчення про нього в архівах. Способи ведення політичної боротьби теж реальні (аж занадто) докладніше можна про них прочитати: Скуловатова О. В. Політична психологія : підручник для студентів ВНЗ / О. В. Скуловатова – К. : КНТЕУ, 2013. – 279 c.
Що ще сказати, краще приходьте, читайте й складайте власне враження.
Оригінал статті на Букнет: 111
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.