Меню

1000 читачів | Величезний розіграш промокодів!!!!!

Букнет 1000 читачів | Величезний розіграш промокодів!!!!!

1000 читачів | Величезний розіграш промокодів!!!!!

УСІМ ПРИВІТ

 Я НЕ ВІРЮ, ЩО ЦІЛА 1000 ЧИТАЧІВ ПІДПИСАЛАСЯ НА МОЮ АВТОРСЬКУ СТОРІНКУ! БЛІН!! НУ БЛІН!!! Чесно, чекала))) Але, коли побачила… все одно не повірила)) Я вас обожнюю, так сильно, що ви навіть уявити не можете :)) Ви моя підтримка, моє натхнення і мій успіх! Завдяки вашій увазі до моїх книг, існую я… існує така собі авторка Анна Котляревська та її книги! Я дуже вдячна за ту енергію, що ви даруєте мені і завжди готова ділитися у два рази сильніше своєю!)

Просто знайте, що кожен з вас завжди у моїх думках і у моєму серці. Не було б такого дня, коли б я не думала про вас, ваше задоволення, ваші бажання)) Хочеться вас дивувати та робити щасливими, хоча б на ті невеличкі періоди, коли ви читаєте мої книги! Іноді передивляюся ваші профілі (тут я червонію) і приємно дивуюся тому, які ви всі різні, гарні та особливі по-своєму. Але дещо всіх нас об’єднує… це історії! Не мої, а наші! Бо ви частинка кожної, написаної мною, історії!

Ми всі велика сім’я! Я так відчуваю))

Я безмежно вдячна кожному. Тим, хто купує книги, і тим, хто читає безкоштовні. Тим, хто любить мої любовні романи, і тим, хто цікавиться фентезі. Тим, хто став моїм читачем давно, і тим, хто приєднався нещодавно. Тим, хто коментував кожну главу, і тим, хто читав мовчки. УСІМ! Бо насправді все це неважливо, коли ти на ментальному рівні відчуваєш підтримку! Просто дякую, що ви є та залишаєтеся зі мною! Обіймаю!

!!!РОЗІГРАШ ПРОМОКОДІВ НА УСІ КНИГИ!!!

Звісно, повз таку подію я пройти не могла)) Готувалася, збирала промокоди, щоб зробити маленьку приємність для вас!  До речі (якщо ви вже придбали усі мої книги), можна виграти промо і подарувати його на новорічні свята подрузі 😉 Ну все, оголошую величезний розіграш промокодів на безкоштовне читання наступних книг:

Навіть Диявол заслуговує на кохання (5 промокодів)

 Моя особлива ̶н̶е̶залежність (5 промокодів)

Любов — вибір, Любов — вічність (1-2 промокодів)

Розіграш проводжу серед своїх читачів, тому єдина умова – бути підписаним на мене!

ОДНА ЛЮДИНА МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ ОДРАЗУ УСІХ КНИГ!

Все, що треба зробити – це написати у коментарях назви(у) книг(и), на які(у) ви хочете виграти промокод. Я вам буду давати порядковий номер, дійсний для всіх книг! Розігрувати промокоди на кожну книгу буду окремо. Записати себе в учасники можна до 15 грудня.

РЕЗУЛЬТАТИ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ 16 ГРУДНЯ.

Фух, наче усе 🙂 Ще раз щиро дякую за вашу любов! Цьомаю та бажаю успіхів!

Оригінал статті на litnet.com: 1000 читачів | Величезний розіграш промокодів!!!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення