100

100

100

Триває творчий експеримент.

100 днів, 100 розділів!

Це кругла цифра яку хочеться відзначити. Історія Пацанки за квотою добігає логічного кінця. Залишилося 12 днів та 12 розділів. Вони вже всі сплановані й чекають свій час. А я братимусь за редагування, адже написання роману це лишень третина шляху.

 

Що я зрозуміла за ці 100 днів: 

Якщо регулярно викладати оновлення, то книга не втрачатиме, а лишень повзтиме в верх у рейтингах.
Регулярність викладання, навіть, 1 січня підвищує довіру читачів.
Краще написати продовження, ніж рекламу, принаймні я дуже рідко її роблю, останні три тижні взагалі не робила, але результати книги тільки покращуються.
Звичка писати кожного дня дисциплінує.
А ще я так втягнулася, що написала найдовший роман в своєму житті – 175 сторінок (звісно, після редагування і відсікання деяких глухих гілок стане менше, проте…)
Писання довгого тексту мене особисто стимулює до коротких оповідань, які я надсилаю на конкурси, і хоча успіхи на цьому фронті не такі як хотілося б, все ж вже маю кілька дипломів в колекції та чекаю на дві збірки.

Дякую всім читачам за підтримку та цікаві коментарі, зізнаюся вони часто повертають мене в інше, не плановане річище і дозволяють бачити текст вашими очима. 

 

А до авторів маю запитання:

Як часто ви викладаєте оновлення і чи вдається тримати темп?

І що робите, коли з якихось причин оновити в потрібний час не можете?

Цікаво почути думки.

 

Оригінал статті на Букнет: 100

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"