100

100

100

Триває творчий експеримент.

100 днів, 100 розділів!

Це кругла цифра яку хочеться відзначити. Історія Пацанки за квотою добігає логічного кінця. Залишилося 12 днів та 12 розділів. Вони вже всі сплановані й чекають свій час. А я братимусь за редагування, адже написання роману це лишень третина шляху.

 

Що я зрозуміла за ці 100 днів: 

Якщо регулярно викладати оновлення, то книга не втрачатиме, а лишень повзтиме в верх у рейтингах.
Регулярність викладання, навіть, 1 січня підвищує довіру читачів.
Краще написати продовження, ніж рекламу, принаймні я дуже рідко її роблю, останні три тижні взагалі не робила, але результати книги тільки покращуються.
Звичка писати кожного дня дисциплінує.
А ще я так втягнулася, що написала найдовший роман в своєму житті – 175 сторінок (звісно, після редагування і відсікання деяких глухих гілок стане менше, проте…)
Писання довгого тексту мене особисто стимулює до коротких оповідань, які я надсилаю на конкурси, і хоча успіхи на цьому фронті не такі як хотілося б, все ж вже маю кілька дипломів в колекції та чекаю на дві збірки.

Дякую всім читачам за підтримку та цікаві коментарі, зізнаюся вони часто повертають мене в інше, не плановане річище і дозволяють бачити текст вашими очима. 

 

А до авторів маю запитання:

Як часто ви викладаєте оновлення і чи вдається тримати темп?

І що робите, коли з якихось причин оновити в потрібний час не можете?

Цікаво почути думки.

 

Оригінал статті на Букнет: 100

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"