100

100

100

Триває творчий експеримент.

100 днів, 100 розділів!

Це кругла цифра яку хочеться відзначити. Історія Пацанки за квотою добігає логічного кінця. Залишилося 12 днів та 12 розділів. Вони вже всі сплановані й чекають свій час. А я братимусь за редагування, адже написання роману це лишень третина шляху.

 

Що я зрозуміла за ці 100 днів: 

Якщо регулярно викладати оновлення, то книга не втрачатиме, а лишень повзтиме в верх у рейтингах.
Регулярність викладання, навіть, 1 січня підвищує довіру читачів.
Краще написати продовження, ніж рекламу, принаймні я дуже рідко її роблю, останні три тижні взагалі не робила, але результати книги тільки покращуються.
Звичка писати кожного дня дисциплінує.
А ще я так втягнулася, що написала найдовший роман в своєму житті – 175 сторінок (звісно, після редагування і відсікання деяких глухих гілок стане менше, проте…)
Писання довгого тексту мене особисто стимулює до коротких оповідань, які я надсилаю на конкурси, і хоча успіхи на цьому фронті не такі як хотілося б, все ж вже маю кілька дипломів в колекції та чекаю на дві збірки.

Дякую всім читачам за підтримку та цікаві коментарі, зізнаюся вони часто повертають мене в інше, не плановане річище і дозволяють бачити текст вашими очима. 

 

А до авторів маю запитання:

Як часто ви викладаєте оновлення і чи вдається тримати темп?

І що робите, коли з якихось причин оновити в потрібний час не можете?

Цікаво почути думки.

 

Оригінал статті на Букнет: 100

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Святкові промокоди!

Привіт, мої любі дівчата! Напередодні жіночого свята весни свої промокоди дарують відразу три любовних романи!

 Сьогодні розіграємо чотири промокоди до найромантичнішої історії кохання «До нестями»!

Три промокоди

Реальність чи видумка?

Читаю блоги і помічаю,  всі щось продають,  всі щось пропонують.  А я хочу просто поговорити.  От стільки  вже перечитала любовних історій,  що не злічити,  навіть свою написала))  а все задаюся питанням:

У Шепетівці встановили меморіальну дошку Лесі Українці

У місті Шепетівка Хмельницької області до 150-річчя з дня народження Лесі Українки відкрили меморіальну дошку письменниці. Про це йдеться на сторінці міської ради Шепетівки у фейсбуці.

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"