10 день промокодів і…Фентезі))))

10 день промокодів і…Фентезі))))

10 день промокодів і…Фентезі))))

Доброго дня, мої чудові)))) Як пройшло свято Миколая? Отримали подарунки? Можливо сталося щось приємне і це вас потішило?))) 

А зараз  хочу представити вам фольк-історію, що візьме участь в конкурсі “Супергерой поруч” від моєї любої колеги)))

 “Відьма” занурить вас в наше рідне слов’янське фентезі. Буде крапля філософії та поглядів на те, що не все “зло” — лихе, і далеко не все добро — добре. 

Я тепер відьма

Вікторія Задорська

У тексті є: сильна героїня, фольклор, супергерой поруч

Анотація до книги “Я тепер відьма”

Наталка Гоголь – закоренілий скептик і журналіст. Вирушивши на інтерв’ю до баби Килини, дівчина не очікувала, що стара помре в неї на очах, ще й передасть їй свою відьомську силу. Ту ніч журналістка хоче забути, наче страшний сон, але… Зробити це дуже складно, коли починає рости хвіст і всюди ввижаються чорти.
Нечиста сила обрала дівчину відьмою, яка повинна врятувати їх від вимирання. Але допомогти їм складно, адже протистояти доведеться церкві та… Інквізиції. Проте, в Наталки не залишиться вибору. Нечисть закрутить дівчину в небезпечному танку, де буде все: лиса гора, польоти верхи на особистому чорті, древні ритуали та боротьба за добро.

 

 

1Ldo7aNI     – Дорожче снів

( як тільки активували промо, будь ласка напишіть про це під книгою) 

 

УРИВОК:

Невелика кімната знаходилася в абсолютному безладі. Розгардіяш заполонив кожен міліметр простору. Перехняблений стіл, підпертий до стіни, був захаращений книгами, журналами та записниками, аж під стелю. З пузатої дерев’яної шафи вивалювалася брудна білизна. Біля ліжка виднілося відро з нечистотами. А на самому ліжку, вкрита пуховими перинами лежала стара жінка. Виглядала вона кепсько: піт горохом котився по жовтому зморщеному обличчі, гачкуватий ніс, з великими ніздрями, був вкритий висипом, великі пожадливі губи шамкотіли щось малозрозуміле, а кожне око по п’ятаку, дивилося в різні боки.

Я не вигадала нічого кращого, як перелякано кинутися вперед. Чомусь одразу в голові почали виникати всі ті ролики з інтернету, де показували, як правильно надавати першу допомогу людям з серцевим нападом.  

— Що трапилося? Вам погано? — запитала, схилившись над потворною старою.

Жінка нарешті сфокусувала погляд і поглянула на мене. Але зробила це так… Гостро, чіпко, агресивно. В народі про таке кажуть, що в неї «чорне око». Мені аж серце завмерло й дуже захотілося сахнутися і відійти вбік. Але я стрималася, переконуючи себе, що Килина потребувала допомоги, а тому не зовсім контролювала свої дії.

Оригінал статті на Букнет: 10 день промокодів і…Фентезі))))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Суд за позовом Портнова заборонив минулорічні заходи зі вшанування Липи, Самчука та Кубійновича

За позовом Андрія Портнова Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень Юрія Липи, Уласа Самчука, Володимира Кубійовича та низки інших відомих діячів. Про це

Візуально-пластична історія українського театру в книжках

Якщо вас цікавить сценографія чи театральний костюм, ви, звичайно ж, підете дивитися виставу в театр. Або сходите в галерею чи музей на виставку робіт когось з театральних художників. Т

Стала відомою реакція викладачів і студентів університету Драгоманова з приводу дописів…

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ НПУ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

Викладач кафедри культурології та філософської антропології Євгенія Більченко декілька днів тому опублікув

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Перейти до блогу