Записки недосвідченого автора (ч.4)

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

– прокрастинація;

– сумніви чи варто продовжувати писати;

– почуття провини.

І останнє впливає на самопочуття найгірше. 

Декілька тижнів тому я відчувала, що з моїм натхненням щось не те, але працювала через “не хочу”. Ну а що, буває трохи втомишся, але працювати ж можна? Можна. Ось так я намагалась писати хоч трохи, але за ті нещасні декілька тисяч знаків мене поглинала провина перед читачами. Мені просто немає, що дати їм читати, а строчити що завгодно, аби рейтинг не падав – не мій варіант. 

Тепер узагалі… Навіть рядок написати – задача з непростих. Тому я прийняла рішення відкласти усі історії, над якими працюю. Хоч декілька днів потрібно, щоб перезавантажитись і відволіктись, а потім думати про подальшу долю моїх героїв. 

Знаєте, це доволі дивне відчуття. Поки я прокрастиную, мої друзі підкорюють нові платформи, загораються новими ідеями і за день пишуть більше тексту, ніж я останній тиждень! І тут виринає почуття такої-собі неповноцінності. Я не справжній автор? Це не моє покликання? А що далі? А раптом я не зможу більше писати?

І мені страшенно соромно за це… перед читачами, колегами й собою врешті-решт. 

Але потім розумію, що не варто перейматись. Кожен має власний темп роботи, інший стиль, графік, плани та ідеї. Хтось працює щоранку, комусь подобається ніч. Інший любить незамислуваті та легкі сюжети, а ще хтось обожнює “скло”. 

І те, що я рабиня власного натхнення не робить мене поганим автором! Поганим автором мене робить те, що я змушую себе писати низькоякісний текст, коли не можу дати хороше оновлення читачам. 

Як ви гадаєте, краще переступити через себе і просто писати, чи дозволити відпочити героям і автору?

Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.4)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"