Довженко-Центр повернув права на 389 українських анімацій
Довженко-Центр повернув права на анімаційні фільми творчого об’єднання при кіностудіях «Київнаукфільм» та «Укранімафільм». Йдеться про 389 стрічок. Про це повідомили в організації.
Що ще відомо? У Довженко-Центрі зазначили, що знову зможуть поповнювати архівну колекцію української анімації новими сканами. Переглянути фільми можна буде за посиланням.
Нагадаємо. 10 квітня на «Довженко-Центр. Онлайн» додали шість короткометражних фільмів, декотрі з яких раніше вважалися втраченими. Стрічки можна переглянути безплатно.
Довідка. Довженко-Центр — найбільший державний кіноархів України, який займається збереженням, відновленням та популяризацією національної кіноспадщини. На платформі «ДЦ.Онлайн» публікують для онлайн перегляду фільми, оцифровані Кінолабораторією, які нещодавно можна було подивитися лише на фестивалях, спеціальних показах і програмах.
Додати коментар
Будь ласка, пишіть конструктивно і поважайте думку автора та інших читачів.