✦ Літературна платформа України з 2020 року
Facebook Instagram writers.in.ua@gmail.com
З днем вишиванки
Від ненависті до кохання…
Букнет

Від ненависті до кохання…

Маргарита Норд · 18 Тра 2026
Реклама

Мої неймовірні читачі, усім привіт!

Сьогодні вийшов дуже особливий для мене розділ роману На вівтарі його влади. Ми не тільки відчули шалену напругу між Мариною та Матвієм у ліфті (оці пальці, що прошивають струмом — ух!), а й зазирнули в душу героїні під час її розмови з мамою.

Мені неймовірно подобається, як змінилися їхні стосунки. Мама стала для Марини справжньою подругою, яка вислухає, зрозуміє і не засудить за помилки минулого. Але порада мами «знайти іншого»… Як думаєте, чи зможе Марина взагалі подивитися на когось після Матвія? Особливо тепер, коли він буквально дихає в слухавку і заявляє: “Я не повернуся до Києва без відповідей”.

Матвій налаштований рішуче. Полювання розпочато, і наш замовник грає за власними залізними правилами.

Як вам розділ? Поділіться своїми враженнями, мені надзвичайно важливий кожен ваш коментар!

Психологічна підтримка

Дбайливий простір для вашої внутрішньої дитини.

Саме та частина вас, що створює образи, потребує захисту та розуміння. Ірина Гавалешко — психотерапевт, яка вміє слухати «між рядків».

Написати →

P.S. Наступний розділ обіцяє бути ще гарячішим. Тисніть «Додати в бібліотеку», щоб не пропустити діалог Марини й Матвія!

Реклама

Додати коментар

Будь ласка, пишіть конструктивно і поважайте думку автора та інших читачів.

* — поля обов'язкові