⭐ Новини!! Розклад продовження, фінал, старт ⭐

⭐ Новини!! Розклад продовження, фінал, старт ⭐

⭐ Новини!! Розклад продовження, фінал, старт ⭐

Хочу поділитися з вами новинами, щодо моїх творів, а саме повним графіком виходу нових глав роману “Щоночі я вмираю в міражі” аж до фіналу, який вже близько, та проанонсувати вихід нового твору – “Трепіт. Моє безумство і Я” ❤️

Розклад:

17.02 – глави 32, 33

18.02 – глави 34, 35

19.02 – глави 36, 37

20.02 – глава 38

21.02 – глава 39

24.02 ФІНАЛ – глави 40, 41, 42, 43, епілог.

25.02 – старт продовження роману “Трепіт” –

“Трепіт. Моє безумство і Я”

Анотація: 

Сни, в яких я вмираю, настільки реальні, що в них не складно загубитися. Бачення, що переслідують мене, здатні довести до божевілля, а листи від таємного шанувальника зовсім не змушують думати про романтику. З моменту зникнення батьків, зі мною сталося багато дивного… Але я ніколи не боялася і не плакала, поки не зустріла його. З ним мої очі змінюють свій колір, і я стаю вразливою. Але все ж мені доведеться бути сильною, щоб розгадати всі загадки і знайти своє щастя.

Анотація:

Я – свідок. Він – слідчий. Дотепний, ввічливий, харизматичний і мужньо красивий. Коли я бачу його, моє серце здригається, ніби від переляку. Але це не страх. Трепіт. Він відчуває це, та жорстоко використовує, постійно опиняючись нестерпно близько. Він веде справу про зникнення дівчат в нашому місті, але здається, що тепер його більше цікавлю я, ніж розслідування. І це зводить мене з розуму. Яку роль я зіграю в розслідуванні? Чим обернеться для мене захоплення слідчим, і чи вдасться йому захистити мене від злочинця, який може бути ближче, ніж здається?..

Дякую всім за увагу та гарного вам настрою ❤️

Оригінал статті на Букнет: ⭐ Новини!! Розклад продовження, фінал, старт ⭐

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"