❤️❤️❤️фінал “Добровільно залежна” + анонс❤️❤️❤️

❤️❤️❤️фінал “Добровільно залежна” + анонс❤️❤️❤️

❤️❤️❤️фінал “Добровільно залежна” + анонс❤️❤️❤️

Любі читачі. Цього тижня на вихідних на вас чекають фінальні глави роману “Добровільно залежна”. Нагадую, що після завершення ціна зросте, тому хто хоче придбати за нижчою ціною підписки, час до 18-00 неділі, 28.02.

Я — звичайна масажистка. Він — розбещений жіночою увагою багатій. Для мене сорок тисяч доларів — це нереальна сума, яку я мушу взяти в нього в борг. Він стільки може витратити за день на своїх коханок. Він вважає, що всьому є своя ціна, навіть коханню. Я переконана, що від багатіїв потрібно триматися якомога далі.

Він вирішив, що зможе купити моє кохання? Я на це ніколи не погоджусь. Та як мені позбутися нахабного багатія, якщо я маю відпрацювати гроші, які не можу повернути?

#кохання не купити

#сильні почуття

#кохання та брехня

 

Поміж іншим, запрошую вас до легкої, але емоційної історії “Моя зухвала”

Анотація:

За кілька тижнів до мого повноліття я залишаюся круглою сиротою й потрапляю в дім мільярдера: найбажанішого і найзаможнішого холостяк у країні, який стає моїм опікуном.

Я роблю все йому наперекір, поки він намагається довести, що він тут головний. Він не розуміє причин моєї поведінки й каже, що я мале дівчисько, нестерпне, неслухняне, примхливе й зухвале!

Так, я така, але все тому, що я закохана в нього, а він мене не помічає. Або він мене покохає, або зненавидить. Але він побачить у мені жінку!

#цнотлива дівчина

#владний чоловік

#різниця у віці

А тепер щодо планів!

Вже наступного тижня я розпочинаю нову історію з назвою “НЕДОТОРКА”, яка цілком може перерости в дилогію, якщо вона вам сподобається. І ця історія буде вестися і від головної героїні, і від імені героя!

А поки парочка спойлерів:

“Просто не буває. Не буває легко, коли ти не така, як всі. Звичайно, всі люди індивідуальні і кожен має повне право сказати про себе: я не така / такий як всі. Але є певні стандарти. Є загальні риси у всіх людей, які їх об’єднують. Кожен виконує певні ритуали, щоб жити, живе, щоб відчувати і радіти життю.

Я теж виконую ритуали: харчуюсь, сплю, вчуся, далі буде робота, щоб забезпечити собі існування. Але для чого я все це роблю? Постійно ставлю собі це запитання, і не знаходжу на нього відповідь.

Повторю, я не така, як всі.

І перша причина: в мене з фобія щодо дотиків.”

***

“Вітчим стоїть, склавши руки на грудях, і сведлить мене незадоволеним поглядом. Зупиняюся за кілька метрів від нього. Повітря навколо нього просякнуте злістю, і я волію триматися на безпечній відстані від нього.

— Якого біса ти відмовляєшся лікуватися? – шипить. Буцімто намагається не галасувати, але однаково виходить надто гучно. – Мама вся в сльозах прилетіла, сказала, що ти її образила.

Мовчу. Я боюся його, якщо чесно. В мене таке враження, що ця людина здатна на справжню жорстокість.

— Отже, так, – продовжує він. – Ти лягаєш в лікарню. Тихо, без галасу і опору. За два-три місяці виходиш звідти. Тим часом я підшукаю тобі чоловіка, і ти зникаєш з нашого життя назавжди. Тобі все зрозуміло?! – сичить мені в обличчя.

Хитаю головою. Ні. Я не вірю своїм вухам. 

— Мама не може так зі мною вчинити, – шепочу не своїм голосом.”

Оригінал статті на Букнет: ❤️❤️❤️фінал “Добровільно залежна” + анонс❤️❤️❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"