❤результати 2020.Подяки.Лонгрід, але з картинками❤

❤результати 2020.Подяки.Лонгрід, але з картинками❤

❤результати 2020.Подяки.Лонгрід, але з картинками❤

Привіт, в цьому пості я хочу як і всі написати результати свого творчого року як в реальних проектах, так і на букнет. Це буде справжній лонгрід, бо пунктів буде багато ахаха)) Але сподіваюся, ви не надто занудьгуєте)))) Отже, поїхали…

 

РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ(НЕ БУКНЕТ)

Виграли з друзями президентський грант від Міністерства за проект збірки оповідань «Сусіди» )) Тож збірочка вийде друком наступного року))

 

З іншою компанією друзів видали збірку «Потайсвіт»( до речі, у мене все ще є примірники, тож може когось зацікавить?)

 

Написали цілісний роман одразу вісьмома авторами +____+(автори частково з «сусідів», частково з «потайсвіту»). Правда, з цим романом і його долею ще нічого не зрозуміло. Також я подала його він нас всіх на «Коронацію слова» в останній момент ахахаха)))

 

В видавництві на розгляді і тп. любовна збірочка =))) Вона ухвалена, однак там поки що не дуже зрозуміло що до чого і як все буде мінятися, але все одно…))) Напишемо це в який-неякий результат))

 

Написала оповідання в збірку жахастиків для підлітків +___+, для видавництва «Академія», не самвидав)) Тут ще займаємося доопрацюванням текстів)) Але цей текст просто нереальний)) Буквально вчора ми голосували за порядок текстів, розставляли їх від найнестрашнішого до найстрашнішого… І я була дуже рада дізнатися, що мій текст визнали другим найстрашнішим…)) Для людини, яка зазвичай пише СЛР, це просто нереально круто))) Я собою задоволена)) 

 

Дописую оповідання в майбутню друковану збірку «ПОТАЙСВІТ 2)»

 

      7.  Готуємо також до друку і весняну збірочку про кохання.

 

 

 

ТЕПЕР ПОГОВОРИМО ПРО РЕЗУЛЬТАТИ НА БУКНЕТІ

Відредагувала декілька старих романів і виклала їх тут, на букнет. Це романи «ВІЛ. Моя боротьба», «Мій дегустатор» та «Магічне кохання. Турнір на виживання», який зараз видалений з букнету. Однак все одно редагування було слабкуватим ахаха)) Треба ще над цими романами попрацювати))) 
Написала 4 з половиною романи повністю з нуля. Шостий на чверть. Всі  на конкурси.

Два на конкурс «Кохання і місто»( «Барбі» та «Блокбастер»), два на конкурс «Кохання не купити»(точніше, один написала, інший ще пишу))).

На конкурс «Кохання не купити» я написала роман «Зіграй мою наречену», який зараз посідає  1 місце за популярністю на конкурсі і має 582 зірочки, 891 бібліотеку  і 689 коментарів)) Для мене, людини з 421 підписником(а на початок викладки цього роману, півтора місяці тому, їх взагалі було двісті), це доволі непоганий результат))) 

Також на цей конкурс я пишу роман «Така собі мільйонерка», який на даний момент посідає 3 місце за популярністю на конкурсі =))) Кожен з них я пишу за місяць))

Взяла участь в усіх конкурсах оповідань/повістей на букнеті.

10.1. На конкурс «Закон і порядок планети онлайн» написала оповідання «Я та мій булер. 9 кіл пекла». Тут моя героїня практично проходить кожне з цих 9 кіл пекла… Символічно, що це оповідання займає 9 місце за популярністю на конкурсі(а за зірочками аж 7 ахаха). Писалося оповідання за один день, тож я все одно ним задоволена. 

10.2. На конкурс «Містичні прикраси» я написала твір «Каф письменниці», який за зірками знаходиться на 2 місці серед усіх конкурсних робіт. =)) Чесно, я покладала на нього надії, але…)) В будь-якому випадку, я задоволена цим твором)) А ще, це оповідання  передбачило конкурс супергеройських романів ахахаха))) Саме в такому конкурсі і змагалися головні герої мого «Кафу письменниці».

Взяла участь в більшості авторських ініціатив на букнеті. Зараз напишу парочку, які згадаю.

 

11.1 Написала оповідання “Моя п’ятниця #14. Програне Ель Класіко, дощ і зустріч, яка змінила моє життя” для збірки про кохання «Кохання-це….  В збірці також є твори таких авторів: Мар’яна Доля Хелен Соул Надія Голубицька Крися Інка Вікторова  Ана Пест Lina Alex Тоня Калина.

 

11.2 Написала оповідання «Тейкер. Я заберу твій біль» для супергеройської збірки, всі оповідання збірки можна почитати тут . Головний персонаж цього оповідання перекочував в мій роман «Час Героя», який я продовжу писати як тільки закінчу писати “Мільйонерку”.

11.3. Написала з Анною Пахомовою оповідання «Останнє кохання Аластара» до творів на тему #ХелловінськіЖахастики, написати які надихнула всіх нас Ана-Марія Еріш.

11.3 Взяла учать в усіх марафонах/флешмобах взаємного читання.

11.5 Взяла участь у флешмобі «Кохання це я».  

11.6 Сама почала один читацький марафон))

11.7 Була ініціатором написання авторами «Різдвяних спешалів» від авторів романів. Співавтором ідеї став мій друг, Стю Слейтерус. Отут можна знайти теги та посилання на перші п’ять спешалів))

 

12. Написала перший твір в співавторстві на букнеті, оповідання «Останнє кохання Аластара». Анна Пахомова, дуже радію, що ми це написали, це моє найулюбленіше оповідання за цей рік…)) Я писала розділи від демона Аластара, а Аня від відьми Нісси.  Ані «Каф письменниці», ані інші мої оповідання на букнеті та для друкованих проектів за цей рік не запали мені в душу так само сильно, як цей наш твір.

Виявляється, я в захваті від співавторства +___+ Хочу написати ще щось в співавторстві)) З Анею і з іншими також)) Це дуже цікавий і крутий досвід.

 

13. Знайшла купу друзів і взагалі крутих людей))

Ана-Марія Еріш — особлива для мене людинка і найкраща подруга)) Одна з двох людей, чиї книги я читаю(всіііі)). А ще саме її твір «Спалений міст» вважаю головним претендентом на перше місце в конкурсі «Кохання не купити». Люди, реально це просто бомба. Не розумію, чого у нього небагато прочитань. Якщо ви ще його не читали, зазирніть. Поки що я не читала нічого кращого з конкурсних робіт, серйозно.

Стю Слейтерус — найкращий друг +___+ Так, це його книги я також читаю тупо всі ахахаха))) Ми розвіртуалені друзі, бачилися всього раз, але буквально тиждень тому відмічали річницю дружби))) Ти класний, без тебе мені було б дуже нудно ахахахха))) Дякую тобі за все))) (ну що, Стю, додала достатньо???)) Тепер про тебе не найменше, бачиш???))) Ні, серйозно, дякуююююю))))) Дякуюююююю)))(Тепер про тебе навіть більше ніж про Анюююю)) 

Анна Пахомова – хороша подруга і добра, хороша людина) До її творів я також заглядаю)) Вважаю її одним з найсильніших моїх конкурентів на конкурсі. Аня круто пише і її твори «Спадщина з сюрпризом» та «Від селянки до дружини мільйонера» також заслуговують на перемогу в конкурсі))  Ще одна людина, з якою я знайома не тільки віртуально))))) І єдиний мій співавтор на букнеті)) Поки що))

Лiра Воропаева — крутий організатор і просто незамінна людинка в наших небукнетівських, реальних проектах))) Хочу бути такою ж зібраною, як ти))) Сподіваюся, ми разом виграємо ще не один президентський грант ахахах)) Ну або щось ще)))  Третя людина зі списку, з якою ми вже розвіртуалені)) А ще, ми живемо в одному місті, так само як і з наступною моєю людинкою…))

Леся Найденко — ще один мій конкурент ахахахаха))) Її роман також бере участь у конкурсі «Кохання не купити». Олеся — хороша людина і, сподіваюсь, в майбутньому стане хорошою подругою)) Четверта людина з цього списку, з котрою ми розвіртуалилися =)) Ми, до речі, живемо в 15 хвилинах одна від одної)))

Наталія Девятко (Natalia Devyatko)— людина, з якої мені реально хочеться брати приклад! От реально, це саме та людина!)) Хотілось би мені писати описи так само круто, як вона)))

Так само я продовжу брати приклад з працьовитих людей, які дійсно ведуть за собою, з наших, не побоюся цього слова, топових авторів Стефанія Лін Анна Харламова Анна Котляревська Іса Тарк Юліанна Бойлук Ксана Рейлі та інших))) Ви молодці і дійсно надихаєте таких як я!)) 

Також радію трохи ближчому знайомству з творчістю та взагалі з авторами:

Ліна Алекс Kate Mag  Олена Скуловатова Тарас Мельник Дарья Новицкая Оля Дзюба Оксана Кириченко (Aillin Ai)(окреме дякую тобі за круту критику ЗМН, вона мені дуже допомогла)… Насправді, авторів навіть більше, пробачте, кого не вписала, а то я той блог писала б дні три ахахах)) 

А ще хочу подякувати всім своїм любим читачам, а особливо тим, хто залишає коментарі під моїми творами:

Анна Багирова Kv Kv Джулія – ви троє – мої найбільші натхенниці)) Дякую вам за ваші коментарі, вони підтримували мене дуже довго і підтримують до сих пір. 

 Наталья Русанова Наташа Горецька Lena Grishina

 Оксана Nadia Gorinchin Анастасія Сютковська Наталія Яна Дячук ВІра Макаревич 

Олена Шеремета Olya Vynnyk Леся Ярема Наталія Заболотня Мілена Роуз Ната

Всім вам також дякую за те, що регулярно коментували мої роботи))) Ну і авжеж дякую всім іншим моїм читачам)))) Люблю вас всіх))) Дякую від щирого серця за вашу підтримку!

 

А також дякую Букнет за можливість розвиватися в моїй улюбленій сфері!

 

Наступного року планую зробити не менше, ніж цього ахахахах)))

По-перше, дописати романи на конкурси(так, на вас чекає ще одна новинка в супергеройці, тож квест 4 романи/4 місяці продовжується))) 

По-друге, написати роботу в співавторстві)

По-третє, почати викладати мій роман “Артефактор”(ох, це буде мій улюблений роман з не СЛР, він написаний вже на третину і чекає свого часу)

 

А головне, я хочу писати краще.

Сподіваюся, у мене це вийде)) Для цього я таки намагатимусь переходити на українську мову в побуті! Російськомовна в реалі я, здається, дійшла якогось певного рубікону. Треба переходити на українську. 

Друзі-письменники, також дякую кожному з вас, ви всі мене надихаєте! Вітаю вас з наступаючими святами, бажаю здійснення всього запланованого!!!

 

 

Оригінал статті на Букнет: ❤результати 2020.Подяки.Лонгрід, але з картинками❤

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"