°✧звіт+анонс✧°

°✧звіт+анонс✧°

°✧звіт+анонс✧°

Минуло майже чотири тижні після завершення “Світанкової кави”. За цей час я виклала обіцяного “Блукача” і… я не пропала))) працюю далі)))

Ще займаюся збором та підготовкою матеріалу для наступної книги.

Одразу зазначу, що Марка (“СК”) в історії не буде))) виловлювати цього “в’юна” навіть під час карантину ще та задача, тому історія буде про інших людей.

Я обіцяла сама собі більше не влазити у проблемні стосунки та в нетрі сексуальних девіацій, (мені нещодавно закинули, що зараз їх називають парафілії… виправлюся (◑◡◐)…), хотілося написати щось легке та веселе, про археологів (привіт моєму відділу доставки), та все ж історія цієї пари змушує мене відмовитися від обіцянки, бо їхній особистий досвід, я думаю, буде корисним й повчальним.

Імена і місця подій буде змінено, як завжди. 

Історію планую розділити на дві частини. Ще працюю над текстом, консультуюся, читаю тематичну літературу… (якщо так далі піде, то скоро матиму ще один диплом (≧◡≦)…) триває погодження складних моментів — непростий процес, але МИ ВСІ впораємося, як завжди))) 

А зараз… хочу представити обкладинку наступної книги, назву якої НАРЕШТІ погодили:

Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: °✧звіт+анонс✧°

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"