°✧звіт+анонс✧°

°✧звіт+анонс✧°

°✧звіт+анонс✧°

Минуло майже чотири тижні після завершення “Світанкової кави”. За цей час я виклала обіцяного “Блукача” і… я не пропала))) працюю далі)))

Ще займаюся збором та підготовкою матеріалу для наступної книги.

Одразу зазначу, що Марка (“СК”) в історії не буде))) виловлювати цього “в’юна” навіть під час карантину ще та задача, тому історія буде про інших людей.

Я обіцяла сама собі більше не влазити у проблемні стосунки та в нетрі сексуальних девіацій, (мені нещодавно закинули, що зараз їх називають парафілії… виправлюся (◑◡◐)…), хотілося написати щось легке та веселе, про археологів (привіт моєму відділу доставки), та все ж історія цієї пари змушує мене відмовитися від обіцянки, бо їхній особистий досвід, я думаю, буде корисним й повчальним.

Імена і місця подій буде змінено, як завжди. 

Історію планую розділити на дві частини. Ще працюю над текстом, консультуюся, читаю тематичну літературу… (якщо так далі піде, то скоро матиму ще один диплом (≧◡≦)…) триває погодження складних моментів — непростий процес, але МИ ВСІ впораємося, як завжди))) 

А зараз… хочу представити обкладинку наступної книги, назву якої НАРЕШТІ погодили:

Лана Вернік

Оригінал статті на Букнет: °✧звіт+анонс✧°

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"