✔️кохання не купити! Романи подано на модерацію!✔️

✔️кохання не купити! Романи подано на модерацію!✔️

✔️кохання не купити! Романи подано на модерацію!✔️

Вчора в останні хвилини я таки подала два своїх завершених романи на модерацію конкурсу “Кохання не купити”. Романи були написані доволі давно, однак саме вчора я писала синопсиси…)) Дякую моїм друзям і моєму чоловікові, які допомогли мені впоратися з першою половиною мого челенджу “4 романи за 4 місяці”

Дуже вдячна всім своїм читачам за підтримку моїх конкурсних робіт. 

Кожна ваша зірочка і коментар надихають мене. Дякую, що ви зі мною!

Також буду рада новим читачам! 

Зараз розкажу вам, про що кожен з моїх чотирьох романів на конкурси і залишу активні посилання та обкладинки:

1) “Зіграй мою наречену”(завершений) – найпопулярніший роман на конкурсі, має найбільшу кількість зірочок, бібліотек і коментарів серед усіх робіт.

Анотація до книги “Зіграй мою наречену”

Сергій Семенов і його старший брат — успішні і багаті топ-менеджери в компанії батька. Батько хоче відійти від справ і передати справи дітям, але брати не ладнають тож батько боїться, що його фірма буде розділена, якшо він сам все не вирішить…

І авжеж він більше довіряє надійному Андрію. Тому Сергій придумує план і каже що вже півроку зустрічається з деким. Після цього він вирішує зв’язатися з колишньою однокласницею-актрисою, яка була в нього закохана.

Надя, в минулому актриса, якій пророкували зіркове майбутнє, зламана правилами шоубізнесу, де все вирішується через секс. Вона йде з кіно, живе з хлопцем, якого не кохає. 

Що ж чекає на цих двох? Читайте прямо зараз!

Також пропоную вам подивитися обкладинку і буктрейлер:

Обкладинка:

2)”Така собі мільйонерка” (завершений) – мій найулюбленіший СЛР. Як кажуть мої друзі, в цій роботі дуже багато мене і мого світосприйняття. Робота, якою я пишаюся найбільше, зараз має 4 місце за популярністю на конкурсі “кохання не купити”. 

Анотація до книги “Така собі мільйонерка”

Вона — донька багатих батьків, яка дуже хоче стати відомою.

Він — сценарист-переможець купи конкурсів, але його сценарії занадто складні для пересічного глядача і тому не підходять жодному каналу, тож тепер він змушений писати про кохання. 

Ці два світи ніколи б не мали зустрітися, однак доля вирішила інакше. І от молодий сценарист стає репетитором багатої фіфи…

Однак, чи все так однозначно? 

Роман більше про мету і шлях до неї, аніж про кохання. Кохання тут виступає каталізатором, спусковим механизмом, що надихає обох героїв рухатися вперед. Улюблений мій роман з усіх написаних. 

Також пропоную вам подивитися обкладинку і буктрейлер:

Обкладинка:

3) “Час Героя” – супергеройський роман, який я почала писати ще до старту конкурса( а ви знаєте, що в своєму іншому творі, в “Каф письменниці”, найзірковішій роботі конкурсу “Містичні прикраси” я якраз передбачила конкурс супергеройських романів?))) Вважаю, що такі історії пишу цікавіше ніж СЛРи ахахах)))

Анотація до книги Час Героя”

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і відповідно не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиверхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху.

Два друга з надздібностями.

Два сильних характери, але надто різні моральні позиції.

Один вважає, що заради вищої мети можна піти на все і людина сама собі бог і суддя.

Інший же вважає, що сила має служити тільки на благо людей, а не на своє власне і що людина — далеко не Бог….

Також пропоную вам подивитися обкладинку і буктрейлер:

Візуалізація персонажа Роми:

Обкладинка:

4) “Артефактор” – цікаво, що ідея цього роману з’явилася раніше, ніж ідея всіх інших конкурсних(майже рік тому, так)… Тоді він мав трохи іншу концепцію і вигаданий світ, але так і не був написаний… Чекав свого часу і цього конкурсу =)) Люблю цей роман.

Анотація до книги “Артефактор”

В житті кожного з нас рано чи пізно трапляється такий собі час Х, момент, який стає ключовою відправною точкою усього життєвого шляху. Мій час Х пов’язаний з двома факторами: подругою дитинства Нікою, яка зараз полює за моєю головою, та татуюванням TОD-A-BЕS, яке наділило мене одним-єдиним закляттям і, разом з тим, забороненими знаннями, через які, власне, на мене й відкрили таємне полювання… Зараз, повертаючись в той самий час Х, я думаю, що напевно багато чого тоді я зробив зовсім не так, як було треба… Але не будемо забігати наперед.

Я не хотів ставати месією, не хотів іти й рятувати цей клятий світ. Але мені не залишили вибору…

Отже, мій час Х, Ніка і чергова спроба втечі мене, не героя, номера 1 в міжнародному геройському розшуку… Чи вийде в в мене виконати свою місію? Час покаже.

Також пропоную вам подивитися обкладинку:

Якщо вас зацікавила якась з моїх робіт, буду рада бачити вас серед своїх читачів =)) Буду вдячна за будь-який актив під конкурсними роботами =)

І ще раз хочу подякувати кожному читачеві та автору тут, на Букнет. Всі ви надихаєте мене рухатися вперед і не здаватися. Дякую вам всім!!!

 

Оригінал статті на Букнет: ✔️кохання не купити! Романи подано на модерацію!✔️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"