І ще раз спитаю вашої думки, друзі.

І ще раз спитаю вашої думки, друзі.

І ще раз спитаю вашої думки, друзі.

Прошу вибачити, якщо про це вже питали й отримали відповіді.

Чи міняли їх, щоб залучити нових читачів або тому, що напрям сюжету дещо змінювався в процесі написання й з’являлися нові акценти? 

У мене такі випадки раніше були – доводилося додавати теги про пригодницьку складову, що якось сама просочується у мої історії, хоч вони передовсім про відносини між двома закоханими. які ще навіть не в курсі, що закохалися 🙂

Але ж відносини краще проявляють себе на фоні деякої небезпеки іноді й значної. Бо почуття  треба якось перевіряти, чи не так?

Нові читачі з’являлися. Але я не знаю, чи не втрачалися при цьому ті, що цікавилися попереднім тегом.

Тепер мені знову хочеться додати тег про пригоди. На цей раз у ТРЕТІМ БУДЕШ?

Як ви думаєте, чи варто це робити, й чи це чесно стосовно тих, хто почав читати просто СЛР. І звісно пригодницька складова – не самоціль, це просто один з прийомів, що допомагають краще показати героїв, які без цієї складової поводились би інше, не відкрили б свої сильні й привабливі або слабкі й не дуже привабливі сторони?

 

Оригінал статті на Букнет: І ще раз спитаю вашої думки, друзі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"