Меню

Історія сучасної попелюшки ;) Новинка колеги!

Букнет Історія сучасної попелюшки ;) Новинка колеги!

Історія сучасної попелюшки 😉 Новинка колеги!

Привіт, любі 🙂

Блогерша для мільйонера

Анотація:
Я, звичайна дівчина, стала блогеркою-попелюшкою. Потрапила на бал, закохалася в принца-мільйонера. Але казка скінчилася, коли я дізналася, що мільйонер майже одружений на іншій блогерцi Вероніці. Я вирішила боротися за любов. Прийняла пропозицію невідомого. Пропозицію, від якої не змогла відмовитися. Я отримала свого принца в спадок. Менi потрiбно підписати контракт i підмінити блогерку собою. Я повинна зіграти роль його нареченої. Адже я схожа на неї, як дві краплі води. За умовами контракту мене є місяць, щоб завоювати серце мого “принца”. Але що буде, коли обман розкриється? Та мій наречений дізнається правду про те, хто я насправді?

Цитата з книги:

Він – найшкідливіша моя звичка, він мій торт з кремом після півночі. І я не можу відмовити собі в задоволенні. Розвертаюся на сто вісімдесят градусів і легенько торкаюся його губ, піддражнюючи. Але коли він тягнеться до мене, ухиляюся від нього. Руслан удавано гарчить і сміється, хапаючи за руки. Захоплює за собою на ліжко. Штовхає на спину і нависає над мною, немов звір, готовий напасти.
– Ти остаточно хочеш звести мене з розуму?!
– Не підлещуй собі, ти давно вже … – Руслан не дає мені договорити. Його губи танцюють спекотне танго разом з моїми, зливаючись воєдино. Мій чоловік настільки гарячий і солодкий, що я відчуваю як мені хочеться з’їсти його цілком. Я грайливо прикушую його губу, щоб не стати легкою здобиччю Междієвського.
– Виходь за мене заміж, Вероніка. – Раптом лунає його голос зовсім поруч. І я спочатку не розумію, до кого звертається Руслан. В голові туман після нашої близькості, і я втрачаю орієнтири. А він заглядає мені в обличчя, майже сканує мене своїм димчасто-сірим, таким серйозним поглядом. І я, розгубившись, мовчу. Не знаю що відповісти. З чого почати? Що моє ім’я Вікторія, а не Вероніка? І що я насправді не його дівчина, і ніколи нею не була?

Оригінал статті на booknet.com: Історія сучасної попелюшки ;) Новинка колеги!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення