Історія однієї новорічної ночі

Історія однієї новорічної ночі

Історія однієї новорічної ночі

 

Вітаю всіх зі святами та хочу розповісти вам маленьку передісторію. Кінець року, як відомо, це завжди купа справ, тож під пресом всього мені довелося заморозити свою книгу «Дайнара». До слова, там написано всього 9 сторінок, але оновлення не було дуже довго, і біда навіть не стільки  в нестачі часу, як у відсутності сил і натхнення на писання.

 Варто лиш мені було нарешті визнати це і написати про тимчасову заморозку книги в Інстаграм, як буквально на наступний день сталася така річ. Я чомусь, чисто бо отак захотілось, раптом згорнула програму, в якій працювала, і взялась погортати папку із вордівськими документами, де там такі-сякі мої писульки зберігаються. Натрапила на два невеликі уривки однозначно однієї історії, але якої?

 Перечитавши їх, мій мозок, чи то був не він(?) вирішив, що саме цим двом уривкам – їм, а не початій і опубліковані історії, треба дати продовження. І то скоро! Таке у мене вже було, коли я якраз закінчувала «Іншими очима», а до голови влізла історія одного невдалого весілля і хоч стій хоч падай!

 

Тому, оскільки не можу собі відмовити, хочу додати трішки настрою історією новорічної ночі, на межі реального життя та магії. Чарівних вам свят!)

Відьомський прийдешній

Львів, зима і трохи магії

Оригінал статті на Букнет: Історія однієї новорічної ночі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"