Історія однієї новорічної ночі

Історія однієї новорічної ночі

Історія однієї новорічної ночі

 

Вітаю всіх зі святами та хочу розповісти вам маленьку передісторію. Кінець року, як відомо, це завжди купа справ, тож під пресом всього мені довелося заморозити свою книгу «Дайнара». До слова, там написано всього 9 сторінок, але оновлення не було дуже довго, і біда навіть не стільки  в нестачі часу, як у відсутності сил і натхнення на писання.

 Варто лиш мені було нарешті визнати це і написати про тимчасову заморозку книги в Інстаграм, як буквально на наступний день сталася така річ. Я чомусь, чисто бо отак захотілось, раптом згорнула програму, в якій працювала, і взялась погортати папку із вордівськими документами, де там такі-сякі мої писульки зберігаються. Натрапила на два невеликі уривки однозначно однієї історії, але якої?

 Перечитавши їх, мій мозок, чи то був не він(?) вирішив, що саме цим двом уривкам – їм, а не початій і опубліковані історії, треба дати продовження. І то скоро! Таке у мене вже було, коли я якраз закінчувала «Іншими очима», а до голови влізла історія одного невдалого весілля і хоч стій хоч падай!

 

Тому, оскільки не можу собі відмовити, хочу додати трішки настрою історією новорічної ночі, на межі реального життя та магії. Чарівних вам свят!)

Відьомський прийдешній

Львів, зима і трохи магії

Оригінал статті на Букнет: Історія однієї новорічної ночі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Дозвольте собі солодке зваблення

Дозвольте собі бути звабленою “Дамським Звабником”.

Перейти до блогу