Інтуїтивний метод творчості

Інтуїтивний метод творчості

Інтуїтивний метод творчості

Моя нова книга “Інтуїтивний метод творчості” буде не художня, а присвячена психології творчості. Вона для тих, хто хоче краще пізнати себе і навчитися новому.

Інтуїтивний метод творчості дозволяє писати швидко та оригінально. Він підходить для роботи з твором будь-якого обсягу і складності. Завдяки цій книзі ви дізнаєтеся про особливості застосування цього методу та психологію творчості авторів, які ним користуються.

 

Спілкуючись із молодими авторами, я часто помічаю, що народжені у вісімдесяті і пізніше, шукають нові методи для написання творів, відмінні від тих прийомів, яким вчать письменники старшого покоління. Але в результаті пошуків молодь часто приходить до одного з двох варіантів.

1. Твір довго виношується, але не продумується, а немов формується у підсвідомості. Коли цей процес завершено, автор просто сідає і за досить короткий час пише твір, згодом редагуються лише стилістика та орфографія. Але такий метод дуже енергоємний для автора, вимагає багатої фантазії, розвиненої особистості, сили волі, необхідного відпочинку між написанням творів, і чим більший за обсягом закінчений текст, тим довше потрібно відновлювати сили.

2. В іншому випадку твір продумується, конструюється з уже існуючих фрагментів, ідей і вигадок. Це довгий процес, він також вимагає енергетичних витрат, але не емоційних, а розумових, а також розвиненої логіки. Значна частина часу витрачається на редагування, текст часто переписується.

 

Читати далі – https://booknet.com/uk/book/ntutivnii-metod-tvorchost-b302130

Оригінал статті на Букнет: Інтуїтивний метод творчості

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу