Інтуїтивний метод творчості

Інтуїтивний метод творчості
Моя нова книга “Інтуїтивний метод творчості” буде не художня, а присвячена психології творчості. Вона для тих, хто хоче краще пізнати себе і навчитися новому.
Інтуїтивний метод творчості дозволяє писати швидко та оригінально. Він підходить для роботи з твором будь-якого обсягу і складності. Завдяки цій книзі ви дізнаєтеся про особливості застосування цього методу та психологію творчості авторів, які ним користуються.
Спілкуючись із молодими авторами, я часто помічаю, що народжені у вісімдесяті і пізніше, шукають нові методи для написання творів, відмінні від тих прийомів, яким вчать письменники старшого покоління. Але в результаті пошуків молодь часто приходить до одного з двох варіантів.
1. Твір довго виношується, але не продумується, а немов формується у підсвідомості. Коли цей процес завершено, автор просто сідає і за досить короткий час пише твір, згодом редагуються лише стилістика та орфографія. Але такий метод дуже енергоємний для автора, вимагає багатої фантазії, розвиненої особистості, сили волі, необхідного відпочинку між написанням творів, і чим більший за обсягом закінчений текст, тим довше потрібно відновлювати сили.
2. В іншому випадку твір продумується, конструюється з уже існуючих фрагментів, ідей і вигадок. Це довгий процес, він також вимагає енергетичних витрат, але не емоційних, а розумових, а також розвиненої логіки. Значна частина часу витрачається на редагування, текст часто переписується.
Читати далі – https://booknet.com/uk/book/ntutivnii-metod-tvorchost-b302130
Оригінал статті на Букнет: Інтуїтивний метод творчості
Блог
Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 роціУпродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про це повідом
Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 рокуУ конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П
Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а
Катерина Міхаліцина. Dogs of warПродовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас
Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІМайже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.