Інтуїтивний метод творчості (ключі)

Інтуїтивний метод творчості (ключі)

Інтуїтивний метод творчості (ключі)

Про ключі від світів.

Можу дати кілька порад у цій ситуації.

Якщо ключ є героєм, варто уявити його перед собою, назвати на ім’я (ім’я має резонувати з вашим початковим відчуттям), побачити його очі, риси обличчя, волосся, поставу, якщо герой рухається, підмітити манери, якщо говорить, інтонації, – все, що можете роздивитися на цьому етапі. Відчуття зберігається, воно ваш маяк. Якщо відчуття зникає, знайте – ви відхилилися від курсу.

Вже отримана інформація може допомогти відчути світ, в якому відбувається дія, початковий сюжет. Якщо це не відбувається, придивіться до героя ще раз, його одяг може багато про нього розповісти, порозмовляйте з ним зрештою. Відчуття підкажуть правильний шлях, як це зробити правильно.

Якщо ключ – предмет. Уявіть його, торкніться, візьміть до рук (якщо це можливо), роздивіться, відчуйте, що він існує. Кому він належить? Чим він особливий для того світу, з якого потрапив до вас? Що з ним пов’язане? Відчуття резонансу буде вестиме вас.

Якщо ключ – подія. Де вона відбувається? Хто її учасники? Чому так сталося? Тримайте картинку перед очима, дія може почати розгортатися далі будь-якої миті.

 

Читати далі – https://booknet.com/uk/book/ntutivnii-metod-tvorchost-b302130

Оригінал статті на Букнет: Інтуїтивний метод творчості (ключі)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу