Меню

Ідеї на прокат

Букнет Ідеї на прокат

Ідеї на прокат

Доброго вечора всім тим, хто вирішив зазирнути до цього блогу. Відразу прошу вибаченя за будь які помилки в повідомленні, але якось не було вже сенсу триматися.

От тільки в цьому всьомуу є декілька проблем. Головною являється власна занятість над вже запланованим твором. Другорядною ж являється відсутність деяких знань і освіти. Щоб було більш зрозуміло, то жанр фентезі для себе я обрав насамперед тому, що в ньму головне внутрішня логіка. Будь які психологічні відхилення чи вади можно описати з боку створеного правила в рамках власно вигаданого сетінгу. Головне цікаво це все подати і розповісти.

От тільки інколи зьявляються ідеї, які не дивлячись на містицизм і здавалося б фентезійні мотиви неможливо цікаво розповісти без посилань на знання і освіту реального світу. Для прикладу, у нас є головний герой у якого виникає якась надзвичайна проблема. Але непомітністть надзвичайності змушує в першу чергу звертатися до наукових розьяснень з якими пізніше і повино б виникнути розходження, але до цього ще далеко. І ось саме подібні деталі гальмують реалізацію ідеї тому що відсутні реальні знання якими б можна було б побудувати початкову версію відхилення.

Власне в цьому і полягає питання. Я хочу почати публікувати свої ідеї, які сам реалізувати не зможу у вигляді таких собі статтей у цьому блозі. От тільки не хочеться щоб всі ці ідеї висіли пустим тягарем в ьблогах. Хочеться впевненості в тому, що знайдеться людина яка знайде в собі наснагу і бажання реалізувати їх. Змушувати писати  нікого не збираюсь. Просто хочу знати, чи потрібні комусь чужі ідеї? Ось і все. Мені просто головне скинути цей “тягар”, що власне заважає працювати над вже запланованим. Інша справа, що хотілося б, щоб цей тягар все ж таки хтось підібрав.

Оригінал статті на litnet.com: Ідеї на прокат

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення