Ідеальні історії про кохання

Ідеальні історії про кохання

Ідеальні історії про кохання

Захотілося зробити список класичних історій про кохання, які можуть служити свого роду ідеальним зразком у жанрі, про який так палко сперечаються!

Тут є все потрібне і нічого зайвого. Зустріч – зростання почуттів – перешкоди – розлука – драматична розв’язка. І все це – за три години!

 

«Трістан та Ізольда». Середньовічна легенда. Теж ідеальна історія про коханців, які не можуть бути разом.

 

«Алые паруса». Перекладено на українську як «Пурпурові вітрила», але це не зовсім точно, бо пурпуровий – то, все ж таки, зовсім інший відтінок червоного. Але саме слово звучить гарно і романтично, як того і потребує назва. То хай буде так.

Деякі скажуть, що Ассоль нічого не знала про Грея, і занадто швидко та довірливо побігла на його корабель. А у реальному житті на місці капітана Грея міг би бути хитрий маніяк, який заманив би її бозна куди, тільки не цукерочками, а казковими вітрилами… Але якщо розглядати книгу такою, як вона є, то це ідеальна історія кохання, де благородний герой власноручно творить чудо для коханої людини.

 

 

«Франческа да Ріміні». Вона закохалася в брата свого чоловіка, Паоло Малатесту. Чоловік застав їх разом і вбив обох. Коханців  обессмертив Данте Аліг’єрі у “Божественній комедії”, де зробив їх символом грішного, але справжнього кохання. Вони у пеклі, але їх покарання – одне з найлегших. Їх просто безперервно носить вітер пристрастей. Є чудова та вишукана трагедія італійського письменника Габріеле д’Аннунціо, «Франческа да Ріміні». Як на мене, вона заслуговує стати більш відомою.   

 

«Красуня та чудовисько». Історія про те, що кохати треба не за зовнішню красу.

 

«Джен Ейр». Теж про те саме, хоча, звісно, Джен не чудовисько, але автор постійно наголошує, що вона негарна, але заслуговує на справжнє кохання.

 

«Гордість і упередження». Про те, що від ненависті до кохання – один крок. Це в романі. В житті, на жаль, частіше буває навпаки.

 

Ще можна додати міф про Гелену Троянську та Паріса. Кохання, через яке сталася велика війна. Але не треба забувати, що після смерті Паріса Гелена повернулася до покинутого чоловіка. Історія Абеляра та Елоїзи теж історія вічного кохання, бо справжнє почуття живе у серці, а не в тому інструменті, яке відрізав Абелярові Елоїзин дядечко. 

    

 

Ось такі історії про кохання, щасливі та не дуже. Але усі вони – незабутні. Імена вічних коханців стали символічними. Про них знімають фільми, ведуться суперечки на тему, яка версія краще передає оригінал… І дуже часто автори беруть ці історії за приклад, щоб, відштовхуючись від них,  створювати власні книги.  

А вам які історії кохання здаються ідеальними? Це може бути книга, фільм, легенда, міф, вірш, пісня, казка, п’єса… Що завгодно! Тільки так, щоб від кохання, як то кажуть, дух захоплювало.  

Оригінал статті на Букнет: Ідеальні історії про кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"