Я і вампіри, а також про наболіле)

Я і вампіри, а також про наболіле)

Я і вампіри, а також про наболіле)

Наша довготривала історія розпочалася багато років тому, коли на початку двохтисячних, ще будучи дитиною, я подивилася фільм «Інтерв’ю з вампіром». Не пам’ятаю вже хто мене так вразив, молодий Антоніо Бандерас чи не менш молодий і білявий Том Круз, але я чітко зрозуміла, що це моє. Це моя тема. Тягуча, напружена атмосфера, хвилюючі філософські питання, роздвоєність ситуації: вбивають і п’ють кров, щоб жити. Не вбивають – неймовірно страждають, бо це їхня внутрішня суть – кров і вбивства. Прямо мученики якісь) До речі, пізніше пробувала читати книжку і не зайшло, нуднувато.

Не буду довго розповідати, які фільми і серіали я подивилася, які книжки прочитала на цю тему… дуже всього багато. Читала і поступово розчаровувалась. Вампірська тема за останні два десятиліття пробила своє дно! Серйозно? Вампір, приміром, двохсотрічний, який щоразу закохується у не красивого закомплексованого і проблемного підлітка? Вампір, який тремтить над своїм підлітком і сохне над ним гірше, аніж Чахлик Невмирущий над своїм злотом? Що за збочені фантазії, чому це стало світовим трендом, штампом, чому зникла вся оригінальна література, типу Брема Стокера і Енн Райс? Чому вампір не може бути злим, жорстоким, цинічним психопатом? Чому він сидить у своїй «теплій ванні», носа не висуваючи назовні, і всі світові потрясіння, трагедії і катаклізми проходять повз нього майже непоміченими? Подивилася недавно артхаусний фільм, який мене приємно здивував, називається «Виживуть тільки коханці», але для більшості людей він виявиться неймовірно нудним. Так само і на Букнет. Якщо мало не з першої сторінки кохання-зітхання, далі другої я не добираюсь. Автори, спробуйте викинути цього вампіра і на його місце поставити… літнього віку бізнесмена. Від перестановки доданків сума не змінюється, без образ) Хоча, і на Букнеті була книга, яка мене зачепила своєю оригінальною ідеєю і яку я прочитала від початку і до кінця. Звісно, цю книгу написав маловідомий і дуже скромний автор, який і не збирався її просувати. Можливо, розповім про неї в наступному дописі, а то не завершу свою думку і до глибокої ночі.

Так от, я вирішила писати про вампірів те, що не зможу ні в кого прочитати. Або майже ні в кого. Те, що мене хвилює, те, що на мою думку, і на половину не розкрито. Зараз серед моїх творів аж дві  історії про вампірів і обоє в процесі. Чорт, я зізналась у цьому. Про вампірів.

Якщо я скривдила ненароком чиїсь честолюбні почуття, поперла проти гранітних канонів жанру і т. д. і т. п., буду рада зустріти кожного з вас на сторінках своїх творів. Щиро люблю критику, критикуйте на здоров’я! На цьому все, щось я і так розписалась.

Любіть себе, своїх близьких і не бійтесь літературних експериментів.

Оригінал статті на Букнет: Я і вампіри, а також про наболіле)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"