Я і вампіри, а також про наболіле)

Я і вампіри, а також про наболіле)

Я і вампіри, а також про наболіле)

Наша довготривала історія розпочалася багато років тому, коли на початку двохтисячних, ще будучи дитиною, я подивилася фільм «Інтерв’ю з вампіром». Не пам’ятаю вже хто мене так вразив, молодий Антоніо Бандерас чи не менш молодий і білявий Том Круз, але я чітко зрозуміла, що це моє. Це моя тема. Тягуча, напружена атмосфера, хвилюючі філософські питання, роздвоєність ситуації: вбивають і п’ють кров, щоб жити. Не вбивають – неймовірно страждають, бо це їхня внутрішня суть – кров і вбивства. Прямо мученики якісь) До речі, пізніше пробувала читати книжку і не зайшло, нуднувато.

Не буду довго розповідати, які фільми і серіали я подивилася, які книжки прочитала на цю тему… дуже всього багато. Читала і поступово розчаровувалась. Вампірська тема за останні два десятиліття пробила своє дно! Серйозно? Вампір, приміром, двохсотрічний, який щоразу закохується у не красивого закомплексованого і проблемного підлітка? Вампір, який тремтить над своїм підлітком і сохне над ним гірше, аніж Чахлик Невмирущий над своїм злотом? Що за збочені фантазії, чому це стало світовим трендом, штампом, чому зникла вся оригінальна література, типу Брема Стокера і Енн Райс? Чому вампір не може бути злим, жорстоким, цинічним психопатом? Чому він сидить у своїй «теплій ванні», носа не висуваючи назовні, і всі світові потрясіння, трагедії і катаклізми проходять повз нього майже непоміченими? Подивилася недавно артхаусний фільм, який мене приємно здивував, називається «Виживуть тільки коханці», але для більшості людей він виявиться неймовірно нудним. Так само і на Букнет. Якщо мало не з першої сторінки кохання-зітхання, далі другої я не добираюсь. Автори, спробуйте викинути цього вампіра і на його місце поставити… літнього віку бізнесмена. Від перестановки доданків сума не змінюється, без образ) Хоча, і на Букнеті була книга, яка мене зачепила своєю оригінальною ідеєю і яку я прочитала від початку і до кінця. Звісно, цю книгу написав маловідомий і дуже скромний автор, який і не збирався її просувати. Можливо, розповім про неї в наступному дописі, а то не завершу свою думку і до глибокої ночі.

Так от, я вирішила писати про вампірів те, що не зможу ні в кого прочитати. Або майже ні в кого. Те, що мене хвилює, те, що на мою думку, і на половину не розкрито. Зараз серед моїх творів аж дві  історії про вампірів і обоє в процесі. Чорт, я зізналась у цьому. Про вампірів.

Якщо я скривдила ненароком чиїсь честолюбні почуття, поперла проти гранітних канонів жанру і т. д. і т. п., буду рада зустріти кожного з вас на сторінках своїх творів. Щиро люблю критику, критикуйте на здоров’я! На цьому все, щось я і так розписалась.

Любіть себе, своїх близьких і не бійтесь літературних експериментів.

Оригінал статті на Букнет: Я і вампіри, а також про наболіле)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"