Я тобі не крихітка! – відкрито передплату!

Я тобі не крихітка! – відкрито передплату!

Я тобі не крихітка! – відкрито передплату!

Друзі, сьогодні для мене знаковий день! Після чималих старань я нарешті отримала на Букнеті комерційний статус та відкрила тут свою першу передплату – на сучасний міський роман Я тобі не крихітка!! Запальну та бадьору історію про сміливу та рішучу дівчину Кароліну, яка не боїться кидати виклики незалежно від того, хто перед нею стоїть! Сподіваюсь на вашу підтримку, та віритиму, що вам сподобається її історія, і буде цікаво стежити за розвитком подій!
Публікація прода запланована тричі на тиждень: Понеділок-Середа-П’ятниця!

Перша – гумористичне фентезі Динозавриха в академії магії
Стьобна історія, що пародіює популярні штампи книжок в жанрі “потраплянка до магічної академії в обійми красеня-ректора” 🙂

Анотація:
Що може статися, якщо в результаті експерименту однієї занадто талановитої студентки тілами поміняються магічка з чарівної академії, сучасна дівчина… і динозавриха з Юрського періоду?

Отже, я потрапила до академії магії!
«Що в цьому такого незвичайного? – скажете ви. – Та сто п’ятсот дівчат в наш час регулярно потрапляють в академії магії з інших світів».
І ви матимете рацію, чорт забирай! Безумовно, в моєму випадку не було б абсолютно нічого особливого… якби не одна маленька деталь:
Я була алозавром.

Друга – вдумливий вампірський роман Тінь твоєї крові
Загадкова історія, повна таємниць, подорожей та пригод, записана на сторінках старого щоденника в багряній палітурці, який юна Діана знайшла після загадкового зникнення свого опікуна…

Анотація:
Для Діани її опікун Кадо був усім, але одного дня він зник. Все, що від нього залишилося – старий щоденник в багряній палітурці. Відкриваючи його, дівчина дізнається страшну правду: той, хто її виростив, виявився створінням, що називається «тінню крові».
Але що з ним сталося? Куди він подівся і де його шукати? Сподіваючись знайти відповіді, Діана занурюється в збережене щоденником минуле.
Те, що вона відкриває на пожовклих сторінках, вщент розбиває її колишній світ: це таємниці самої темряви. Таємниці плоті та крові. Середньовічного ордену і древнього культу. Дивовижної подорожі та загадкових подій, що занурили світ в хаос двадцять років тому. Таємниці про Кадо і…

Оригінал статті на Букнет: Я тобі не крихітка! – відкрито передплату!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу