Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Чим мене завжди захоплювали справжні трилери, так це тим, що коли вони якісно написані, то відчуття тривоги і переживання за головну героїню або героя переслідує тебе постійно навіть коли головний герой чи героїня знаходиться в безпеці. Раніше я думала, що саме так і тільки так пишуться якісні трилери… Аж допоки не почала читати роман Віолетти Євтушенко. Сіра буденність героїні Емілі авжеж з самого початку налаштовувала на потрібний лад, але…. Блін, кожну главу мене дивували… Взагалі, у мене у дитини день народження…)) А я сиділа до останнього і читала цю книгу, тому що Віолетта завжди переривала оповідь на самому цікавому… І так кожен розділ.

 

Насправді, я ще з анотації зацікавилася цим романом…тільки почитайте це:

Анотація до книги “Любити Емілі”

Коли доля повертається до тебе спиною, подумай: може це ти стоїш з неправильної сторони?

Головна героїня книги страждає депресіями і вважає своє життя абсолютно не цікавим і сумним. Але втративши все, чим люди так дорожать – стосунки, сім’ю і роботу – вона змушена буде почати своє життя з чистої сторінки і встати на шлях пошуку себе. Бо кожен може бути головним героєм книги, особливо, коли стає улюбленим об’єктом вбивці.

 

Не хотілось би сильно розкривати сюжет, бо тоді напевно буде не такий крутий ефект. Скажу вам тільки те, що ця книга — щось, на що ти підсідаєш, прямо як на наркотик. Не дарма вона стоїть в топі жанрів «Детектив» та «Трилер». Але все ж більше це саме трилер, а не детектив. Хоча в тегах і стоїть «розслідування»… І саме розслідування авжеж є, однак, все одно для мене це саме Трилер. І Трилер з великої літери. Дуже якісний твір…

А ще круто підкупає темп оповіді. Він ніби і нешвидкий, але з такою напругою, що затягує… Цей роман схожий на павутиння в цьому сенсі… Якщо вже почав, то залип і не виберешся допоки не розберешся, чому все сталося так як сталося, і що станеться далі… Що ще він напише Емілі? І чи допоможуть копи?…. Мурахи по шкірі.

Ось вам цитатка з однієї з таких сцен:

 

Дотягнувшись до старенького айфону, я відкрила повідомлення, яке заздалегідь прийняла за спам, і ковзнула по ньому очима. Але це був не спам… На екрані світилось смс від невідомого абонента, яке змусило кров у моїх жилах, яка встигла закипіти після розмови з батьками, холонути.

«Хочеш я вб’ю їх?»

Цікаво. Дуже цікаво. Рекомендую цей роман як один з найякісніших творів, які я читала на Букнет. І, авжеж, як найякісніший приклад жанру «Трилер». 

Ваша Влада Холод. =)

 

Оригінал статті на Букнет: Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"