Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Чим мене завжди захоплювали справжні трилери, так це тим, що коли вони якісно написані, то відчуття тривоги і переживання за головну героїню або героя переслідує тебе постійно навіть коли головний герой чи героїня знаходиться в безпеці. Раніше я думала, що саме так і тільки так пишуться якісні трилери… Аж допоки не почала читати роман Віолетти Євтушенко. Сіра буденність героїні Емілі авжеж з самого початку налаштовувала на потрібний лад, але…. Блін, кожну главу мене дивували… Взагалі, у мене у дитини день народження…)) А я сиділа до останнього і читала цю книгу, тому що Віолетта завжди переривала оповідь на самому цікавому… І так кожен розділ.

 

Насправді, я ще з анотації зацікавилася цим романом…тільки почитайте це:

Анотація до книги “Любити Емілі”

Коли доля повертається до тебе спиною, подумай: може це ти стоїш з неправильної сторони?

Головна героїня книги страждає депресіями і вважає своє життя абсолютно не цікавим і сумним. Але втративши все, чим люди так дорожать – стосунки, сім’ю і роботу – вона змушена буде почати своє життя з чистої сторінки і встати на шлях пошуку себе. Бо кожен може бути головним героєм книги, особливо, коли стає улюбленим об’єктом вбивці.

 

Не хотілось би сильно розкривати сюжет, бо тоді напевно буде не такий крутий ефект. Скажу вам тільки те, що ця книга — щось, на що ти підсідаєш, прямо як на наркотик. Не дарма вона стоїть в топі жанрів «Детектив» та «Трилер». Але все ж більше це саме трилер, а не детектив. Хоча в тегах і стоїть «розслідування»… І саме розслідування авжеж є, однак, все одно для мене це саме Трилер. І Трилер з великої літери. Дуже якісний твір…

А ще круто підкупає темп оповіді. Він ніби і нешвидкий, але з такою напругою, що затягує… Цей роман схожий на павутиння в цьому сенсі… Якщо вже почав, то залип і не виберешся допоки не розберешся, чому все сталося так як сталося, і що станеться далі… Що ще він напише Емілі? І чи допоможуть копи?…. Мурахи по шкірі.

Ось вам цитатка з однієї з таких сцен:

 

Дотягнувшись до старенького айфону, я відкрила повідомлення, яке заздалегідь прийняла за спам, і ковзнула по ньому очима. Але це був не спам… На екрані світилось смс від невідомого абонента, яке змусило кров у моїх жилах, яка встигла закипіти після розмови з батьками, холонути.

«Хочеш я вб’ю їх?»

Цікаво. Дуже цікаво. Рекомендую цей роман як один з найякісніших творів, які я читала на Букнет. І, авжеж, як найякісніший приклад жанру «Трилер». 

Ваша Влада Холод. =)

 

Оригінал статті на Букнет: Я підсіла на це…або майстерність сюжетних гачків

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"