” Я (не) твоя” Рекомендація книги Улі Сер!

” Я (не) твоя” Рекомендація книги Улі Сер!

” Я (не) твоя” Рекомендація книги Улі Сер!

Доброго дня, мої любі читачі! 

Я (не) твоя

Анотація до книги:

Я вбивця, бо вбила людину, але не пам’ятаю цього від слова зовсім! Отямилася вже у відділку поліції із закривавленими руками і все терпимо, але саме тут я зустріла його… того, кого вважала мертвим, того, кого кохаю усе життя, а він живий-живішого! 

Спершу подумала, що не впізнав мене, бо минуло немало часу… але як же ж я помилялася! 

Він впізнав! Впізнав! А на додачу люто ненавидить, а я не розумію – за що?! 

Тепер мені загрожує в’язниця, ще й немалий термін, але мені НЕ можна, адже у мене є син, який зараз з подругою. Що ж буде з ним? Що буде зі мною… а з нами? 

 

 

Уривок: 

Зранку я прокинулася і думала, що все це дурнуватий сон. Але ні, все виявилося жорстокою реальністю. Зараз мені треба було думати як жити далі і що робити. Довго не думаючи, дістаю із шафи стареньку валізу і поспіхом складаю речі. Опановую себе, бо знаю, що сльозами горю не допоможеш, хоча Назар завжди буде у моєму серці.

До останнього сумнівалася чи правильно зараз роблю. Все ж, своє внутрішнє “я” ділилося на дві частини: одне шепотіло “Вперед”, а інше кричало “Не смій”. Опинившись на роздоріжжі, обираю перший варіант. Будь, що буде. Закинувши останній одяг, я доходжу до своєї випускної сукні. Так, тієї сукні, яку подарував Назар.

Тремтячими руками дістаю її з шафи і починаю кружляти, уявляючи поряд з собою хлопця. Все ж вирішую забрати подарунок з собою як згадку про цей неповторний час.

Коли все зібране, я озираюсь по квартирі і розумію, що саме тут минули найкращі кілька місяців мого життя. Змахнувши сльозу, яка знову попросилася на волю, швидко виходжу та закидаю ключі від квартири у поштовий ящик. Так, ще два тижні я могла жити тут, але, напевно, не вистачило б духу. Телефоную власниці і повідомляю де залишила ключі. Вона побажала мені щастя, а я знову розплакалася, бо розуміла, що це початок кінця.

Цитата: 

– Ти знаєш, що я зрозуміла? – її голос був тихий, але у цьому шепоті стільки болю, – ніякі гроші не замінять нам найдорожчого – тих, кого ми любимо і хто любить нас. Я думала, що наші гроші врятують батька, витягнуть з тієї ями, але нічого подібного не сталося. Смерть не дивиться на твій соціальний статус, твої гроші, коштовності. Це такі дрібниці, порожнє місце. Зараз я спадкоємиця багатомільйонної корпорації, але віддала б усе, не вагаючись, аби повернути батька назад. 

Дуже сподіваюся, що вам сподобається! Хорошого дня та багато цікавих книг в бібліотеку!!!)))

Оригінал статті на Букнет: ” Я (не) твоя” Рекомендація книги Улі Сер!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"