Я не здаюся!

Я не здаюся!

Я не здаюся!

І знову привіт! Шкода блогу, але одразу було зрозуміло, що він приречений. Вітаю вас усіх з святом! Ані з днем ангела! Нехай вас завжди усміхається доля та усе вдається! 

А для чого ви заходите у блоги? Про що хочете з них дізнатися? Вам реально подобаються ті рекомендації? Та реклама,яка ледь не у кожному наступному блозі. ” Привіт, нова історія від моєї знайомої…” – не подобається мені воно. Але, вже як є.

 

Чи буде сьогодні блог скандальним? Чесно, не знаю…

 

 Поговоримо про коментарі? Особливо відповіді. От людина старається, пише свої враження від книги, описує все, що й сподобалось ( я про позитивний відгук), а отримує відповідь – ” дякую! ” і більше нічого… Як на мене, то такі автори дуже скупі. Вам справді важко написати щось більше? Ви ж уявіть, як читачі стараються. Тим більше, що за кількість знаків платити не потрібно. Це ж не телеграма, де треба було ледь не за кожен знак заплатити. 

 

А от негативні коментарі. Більшість авторів вважає, що це пишуть хейтери. Але є й ті люди, які критикують твори, виписують помилки, щоб пізніше люди краще писали. А початківці не визнають навіть. Зустрілася мені відповідь: ” Я пишу, стараюсь, але навіть жоден редактор не може виправити всі помилки.”. Серйозно? 

 

Прошу звернути увагу те, що я не пишу про всіх авторів. Є лише обмежене число тих. Я не називаю справжніх імен чи псевдонімів. 

 

Дякую за увагу! 

І буду рада починати у коментарях теми, на які вам подобається читати блоги.

Оригінал статті на Букнет: Я не здаюся!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"