Меню

“Я кохаю Вас, пане професоре” | Post Scriptum

Букнет “Я кохаю Вас, пане професоре” | Post Scriptum

“Я кохаю Вас, пане професоре” | Post Scriptum

Привіт ♥

Історію виникнення ідеї я вже писала у відповідь на питання до одного з записів мого блогу. Тут же хочу додати, що мені насправді було доволі складно зважитися реалізовувати подібний задум. Я й сама ще студентка, маю викладачів різного віку, а історія, до всього, від першої особи написана… Зрозуміло, що могли припустити) Втім, тоді я подумала: ну чому моя ідея має припадати пилом через такі дурниці?! І взялася писати. А чому написано від першої особи я вже якось пояснювала (отут, ближче до кінця запису).

Втім, у кожному моєму творі є хоча б трішечки від мене. Є і тут. І це любов до педагогіки. Ось, наприклад, ця цитата не вигадка, а мій спогад з минулого:

Пам’ятаю, як ще років у вісім-дев’ять розсаджувала всі свої м’які іграшки за імпровізовані парти: стільчиками служили книжки, а роль самої парти відігравали шматочки картону з-під цукерок, перегнуті в двох місцях. Я «вчила» з ними простенькі віршики і табличку множення, вимальовувала літери, клеїла аплікації з природних матеріалів та читала казки.

Особливі в цьому творі й ромашки. Їх колись подарував мені мій хлопець, якраз перед екзаменом з математичного аналізу;))) То були перші квіти, які я отримала від нього, перебуваючи в статусі його дівчини. Тому в нас з головною героїнею Лізою одне на двох особливе ставлення до ромашок. 

Я б назвала ще кілька дрібничок, та тоді доведеться багато спойлерити. 

Отож, я дякую вам, мої любі читачі, за час, що ви приділили моїй книзі, за всі коментарі і зірочки. Ваша підтримка допомагає мені рухатися вперед. Тішуся, що ви у мене є й сподіваюся, що не розчарую вас своєю подальшою творчістю.

 

Цілуночки,

Ваша Торі

Оригінал статті на litnet.com: “Я кохаю Вас, пане професоре” | Post Scriptum

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу