Меню

“Я кохаю Вас, пане професоре” | Графік викладення

Букнет “Я кохаю Вас, пане професоре” | Графік викладення

“Я кохаю Вас, пане професоре” | Графік викладення

Маленьке повідомлення для тих, хто читає “Я кохаю Вас, пане професоре”. Надалі я буду регулярно викладати нові розділи у ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР та НЕДІЛЮ о 7:00. 

Дякую всім, хто вже додав твір до своєї бібліотеки, винагородив його зірочкою та написав коментарі. Ваша увага надихає писати далі ♥

Я з нетерпінням чекаю нових читачів, а також подальших коментарів☺  

 

Анотація до твору ↓

Ліза – старанна студентка, отримує стипендію, а також працює після занять, адже мусить утримувати себе самостійно. Її мама не схвалює вибір майбутньої професії доньки і лишає дівчину будь-якої підтримки, в тому числі матеріальної, в надії, що Ліза зрозуміє свою помилку і вступить до “правильного” університету. Однак, дівчина не здається. Їй вдається налагодити своє життя без підтримки матері, суміщати навчання з роботою і продовжувати жити повноціно. 
Одного дня більш-менш спокійне життя Лізи порушує новий професор. З його появою у неї починаються проблеми з навчанням. Дівчина підозрює, що викладач навмисно “завалює” її, адже їхнє знайомство склалося не найкращим чином. Вона ще навіть не здогадується, що це лише найменша проблема зі всіх, що принесе в її життя цей чоловік…

Оригінал статті на litnet.com: “Я кохаю Вас, пане професоре” | Графік викладення

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення