Японський журналіст запустив онлайн-курс із кримськотатарської мови

Японський журналіст запустив онлайн-курс із кримськотатарської мови

Редактор і журналіст японської версії сайту «Укрінформ» Такаші Хірано започаткував онлайн-курс із вивчення кримськотатарської мови. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Такаші Хірано розповів, що викладав японську мову в університеті й знає методику викладання з використанням мультимедійних технологій для вивчення мов.

 

«Також знаю кримськотатарську мову трішки. Тому вирішив для початківців провести лаконічні уроки цієї мови, яка є другою найбільшою мовою, що народилася на території України», — зазначив журналіст.

 

Перший онлайн-урок кримськотатарської мови називається «Як у Криму ходять в гості». У ньому журналіст знайомить із базовими фразами й словами, які можна використовувати під час гостювання, а також вчить глядачів, як правильно вітатися і звертатися до господарів. Урок можна переглянути на YouTube:

 



 

Хірано Такаші — японський експерт-міжнародник, україніст, фотограф, автор книжки «Український фанбук», яка вийшла друком у Японії у 2020 році.

 

Як повідомлялося, українські програмісти створили першу безплатну мобільну гру-головоломку кримськотатарською мовою Lağoda QT.

 

 

Знайомство з культурою киримли — «тест на нашу цивілізованість»  

 

Чільне фото: скриншот з першого онлайн-уроку

Джерело: Детектор медіа

Оригінал статті на Suspilne: Японський журналіст запустив онлайн-курс із кримськотатарської мови

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"