Як я ставлюся до сюжетів?

Як я ставлюся до сюжетів?

Як я ставлюся до сюжетів?

Коли починаю роботу над романом, передусім уявляю сюжет. Мені хочеться побачити його візуально перед початком письма. Я завжди задаю собі запитання, яким був би цей текст на екрані. Чи цікаво його було б дивитися глядачам? Тому завжди тримаюсь динамічного викладу. Є одна загальна сюжетна лінія, у вигляді подорожі чи розслідування. Вона змінюється, може здаватися занадто довгою, чи занадто короткою – але ж така суть життя. Кожен бачить його різними очима. Загальна сюжетна лінія складається з багатьох розділів, які являють собою мікросюжети. Кожен розділ має свій початок, свою кульмінацію і своє логічне закінчення. Ніколи не стану писати про заварювання чашки чаю на три розділи, розсмоктування однієї емоції на чотири та любовної сцени на весь текст. Мені хочеться динаміки, яка оживатиме і змушуватиме читати розділ до кінця, а не терпіти його, бо наступний буде цікавішим. Таким я задумав роман “Вимкнені ліхтарі”. Це історія на тисячу монстрів, на тисячу світів і на тисячу емоцій. Кожен розділ вас кидатиме у одвічну дихотомію добра і зла, співчуття та ненависті. А ще буде багато іншого… Про це власне й сам блог! Однак на хвилі роздумів про своє творіння мені чомусь згадалися старі добрі містичні серіали кінця 90-х – початку 2000-них років. Давайте згадаємо, як це кожного дня чекати нової серії на 1+1… Хто впізнає і зацінить за кадрами минулі епохи?

Оригінал статті на Букнет: Як я ставлюся до сюжетів?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Фото від Опудала

Привіт!) Хочу сказати величезне дякую всім, хто наразі складає мені компанію на фермі Богдана Фородая. А новачкам, гадаю, буде цікаво познайомитися з нашими мешканцями. 

 

  

 

“Чоловік насунув старомодного

Промокоди на Бісиш!

Добрий день, дорогі читачі!

Новорічні свята закінчилися, а от подарунки ще ні))) Розігруємо п’ять промокодів на безкоштовне читання книги Бісиш! Щоб взяти участь у розіграші потрібно виконати всього дві умови:

1) Бути

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

Коли гидке каченя стає лебедем

Іноді найкращих моїх оповідання народжувалися та писалися несвідомо. Так сталося і з твором “Я дам тобі, що ти хочеш”. Як зараз пам’ятаю, що написав його за два ранки перед роботою і при цьому не продумував сюжет

Дата виходу наступних частин книги

Дата виходу наступних частин моєї книги “Акторка? Чи супергеройка?”

Заплановано на такі дати:

5 глава – 21 січня у 00:00

6 глава – 21 січня у 01:00

7 глава – 21 січня у 02:00

8 глава – 21 січня у 03:00

9 глава – 21 січня у 04:00

Перейти до блогу