Як я ставлюся до сюжетів?

Як я ставлюся до сюжетів?

Як я ставлюся до сюжетів?

Коли починаю роботу над романом, передусім уявляю сюжет. Мені хочеться побачити його візуально перед початком письма. Я завжди задаю собі запитання, яким був би цей текст на екрані. Чи цікаво його було б дивитися глядачам? Тому завжди тримаюсь динамічного викладу. Є одна загальна сюжетна лінія, у вигляді подорожі чи розслідування. Вона змінюється, може здаватися занадто довгою, чи занадто короткою – але ж така суть життя. Кожен бачить його різними очима. Загальна сюжетна лінія складається з багатьох розділів, які являють собою мікросюжети. Кожен розділ має свій початок, свою кульмінацію і своє логічне закінчення. Ніколи не стану писати про заварювання чашки чаю на три розділи, розсмоктування однієї емоції на чотири та любовної сцени на весь текст. Мені хочеться динаміки, яка оживатиме і змушуватиме читати розділ до кінця, а не терпіти його, бо наступний буде цікавішим. Таким я задумав роман “Вимкнені ліхтарі”. Це історія на тисячу монстрів, на тисячу світів і на тисячу емоцій. Кожен розділ вас кидатиме у одвічну дихотомію добра і зла, співчуття та ненависті. А ще буде багато іншого… Про це власне й сам блог! Однак на хвилі роздумів про своє творіння мені чомусь згадалися старі добрі містичні серіали кінця 90-х – початку 2000-них років. Давайте згадаємо, як це кожного дня чекати нової серії на 1+1… Хто впізнає і зацінить за кадрами минулі епохи?

Оригінал статті на Букнет: Як я ставлюся до сюжетів?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"