Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Цього разу буде коротенький блог.

Історія його створення досить цікава і в деякій мірі навіть містична. Запланувала я його написання ще в кінці 2019 року, навіть зробила обкладинку і анонс майбутньої книги. Але потім з деяких причин її відклала, хоча час від часу згадувала про цю ідею.

Сам задум був наступний: двоє людей беруть участь у віртуальній грі нового покоління, де людина на якийсь час повністю перевтілюється в свого персонажа ( ну, я знаю, що ідея далеко не нова, але там мали бути деякі нюанси, одним словом, сама суть полягала в тому, щоб зобразити реальне життя і  віртуальне, і провести між ними паралелі). Там мали бути і елементи трилера, але все одно це була фантастична історія. Практично продумана від початку до кінця. Я навіть проанонсувала її вже влітку 2020 року знову з готовою обкладинкою))

У цієї книги було безліч обкладинок, так.

І тут оголошують конкурс “Кохання не купити”, проте умова – дія має відбуватися в реальному світі, жодної там фантастики, фентезі і решти збочень)) Що робити? Куди бігти? Вже я крутилася, як той в’юн на сковороді, і вирішила переробити свій задум під реальне життя.

Втім тільки ліричної  і романтичної історії кохання все одно не вийшло, зате було багато пригод, екстриму і “лоскотання нервів” читачів. Я дуже рада, що книга сподобалася читацькій аудиторії, і увесь час свого написання вона перебувала у першій двадцятці  серед усіх творів, поданих на конкурс. А в жанрі “детектив-трилер” взагалі вирвалася на першу позицію.

От, написала останнє речення –  і стало трохи сумно. Як? Невже це все? Не буду більше не спати ночами, обдумуючи діалоги та сюжетні повороти? Таке відчуття, неначе дитина виросла і поїхала з рідного дому, а ти сидиш і думаєш, чому тепер в хаті так тихо і сумно.

Хоча в мене ще троє діток лишилося, себто незавершених книг. Буду працювати над ними. А після їх завершення презентую нову історію, яка також буде детективно-трилерною ( сподобалося мені працювати в цьому жанрі). Тому скоро знову з моїми читачами будемо строчити тисячі коментарів, як робили це під час написання “Двох життів”))

До речі, настав час підбиття підсумків конкурсу, який я оголосила на початку твору, коли читачі повинні були вгадати, хто з учасників шоу і мав бути власне головним героєм)) Варіантів було озвучено чимало, але правильну відповідь дали двоє читачок – Олена Когут і Светлана!

Щиро вас вітаю та чекаю на ваші адреси, щоб я могла надіслати вам подарунки!

 

Оригінал статті на Букнет: Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"