Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Цього разу буде коротенький блог.

Історія його створення досить цікава і в деякій мірі навіть містична. Запланувала я його написання ще в кінці 2019 року, навіть зробила обкладинку і анонс майбутньої книги. Але потім з деяких причин її відклала, хоча час від часу згадувала про цю ідею.

Сам задум був наступний: двоє людей беруть участь у віртуальній грі нового покоління, де людина на якийсь час повністю перевтілюється в свого персонажа ( ну, я знаю, що ідея далеко не нова, але там мали бути деякі нюанси, одним словом, сама суть полягала в тому, щоб зобразити реальне життя і  віртуальне, і провести між ними паралелі). Там мали бути і елементи трилера, але все одно це була фантастична історія. Практично продумана від початку до кінця. Я навіть проанонсувала її вже влітку 2020 року знову з готовою обкладинкою))

У цієї книги було безліч обкладинок, так.

І тут оголошують конкурс “Кохання не купити”, проте умова – дія має відбуватися в реальному світі, жодної там фантастики, фентезі і решти збочень)) Що робити? Куди бігти? Вже я крутилася, як той в’юн на сковороді, і вирішила переробити свій задум під реальне життя.

Втім тільки ліричної  і романтичної історії кохання все одно не вийшло, зате було багато пригод, екстриму і “лоскотання нервів” читачів. Я дуже рада, що книга сподобалася читацькій аудиторії, і увесь час свого написання вона перебувала у першій двадцятці  серед усіх творів, поданих на конкурс. А в жанрі “детектив-трилер” взагалі вирвалася на першу позицію.

От, написала останнє речення –  і стало трохи сумно. Як? Невже це все? Не буду більше не спати ночами, обдумуючи діалоги та сюжетні повороти? Таке відчуття, неначе дитина виросла і поїхала з рідного дому, а ти сидиш і думаєш, чому тепер в хаті так тихо і сумно.

Хоча в мене ще троє діток лишилося, себто незавершених книг. Буду працювати над ними. А після їх завершення презентую нову історію, яка також буде детективно-трилерною ( сподобалося мені працювати в цьому жанрі). Тому скоро знову з моїми читачами будемо строчити тисячі коментарів, як робили це під час написання “Двох життів”))

До речі, настав час підбиття підсумків конкурсу, який я оголосила на початку твору, коли читачі повинні були вгадати, хто з учасників шоу і мав бути власне головним героєм)) Варіантів було озвучено чимало, але правильну відповідь дали двоє читачок – Олена Когут і Светлана!

Щиро вас вітаю та чекаю на ваші адреси, щоб я могла надіслати вам подарунки!

 

Оригінал статті на Букнет: Як я не написала Літрпг, але написала трилер))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Найактуальніші конкурси, можливості та резиденції для письменників й перекладачів

Пандемія — не привід не подаватися на конкурси, премії, а навіть навпаки – хороша можливість для тих, хто довго збирався, але так і не наважився. Так, ви точно вже не встигнете подати с

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"