Як що до марафону взаємного читання, друзі?

Як що до марафону взаємного читання, друзі?

Як що до марафону взаємного читання, друзі?

Привіт друзі! Ніколи не був ініціатором марафонів і взагалі доволі рідко пишу блоги, але можливо знайдуться охочі підтримати та доєднатися. Ні для кого не секрет, що не завжди твори, які гідні знайти свого читача отримують належну увагу. Інколи через нерегулярні оновлення, часом не витримуючи конкуренції та безслідно гублячись поміж робіт колег, що мають вищий рейтинг. Причини різні. Так, або інакше, більшість авторів, викладаючи на розсуд читачів плід своєї уяви, втілений у різноманітні сюжети, незалежно від жанру прагнуть уваги до своїх книг. Критика, або схвальний відгук – здебільшого залежать від якості роботи, сюжету, орфографії, занурення читача до світу Вашої історії. Та на мою думку, максимально чесний відгук напрочуд важливий. Безумовно, теплі коментарі отримувати завжди приємніше, проте справедлива оцінка часом дозволяє замислитися і стимулює зростати над собой. Когось підіймає, а когось навпаки змушую спуститися з небес на землю, даючи магічний пендель, як нагадування про те, що не можно зупинятися на досягнутому. Хтось в дечому сильніший, хтось слабший, втім ніхто не забороняє нам удосконалюватися та ставати кращими, у плані написання і творити для читачів максимально якісні історії (це я і про себе звісно). Не так давно закінчився конкурс Потайсвіт та Закон і Порядок планети Online 2.0, завдяки яким з’явилося багато різноманітних і безсумнівно цікавих робіт. Та й взагалі на Букнет дійсно дуже багато гідних книжок, про існування частини з яких ми часом банально не знаємо. Отже, аби перейти ближче до справи, пропоную всім бажаючим, незалежно від жанру долучитися. Ідея вигадана задовго до мене, проте з дозволу засновників, пропоную провести марафон за добре відомим сценарієм. А саме…

Оригінал статті на Букнет: Як що до марафону взаємного читання, друзі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліття

У Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі

В Івано-Франківську відбудеться презентація книжок про Роксолану

Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь

У столиці перейменують ще одну бібліотеку

У Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход

Індія, Словаччина, Австрія, США: нові переклади за кордоном

Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в

Білоруським видавцям дозволили публікувати «Гаррі Поттера»

Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"