Як швидко читати книги?

Як швидко читати книги?

Як швидко читати книги?

Наша буденність – постійний притік інформації. Те що ми сприймаємо формує наш мозок. 

Особисто мені найбільше подобається читати книги, так як вони формують думки і розширюють рамки свідомості.

Книги які я люблю читати – саморозвиток, психологія, а також художня література. Дуже люблю жанри, де переплітається художня література з науковою. Можна наприклад, спостерігаючи за діями героя, самому перейняти його досвід.

У книзі “Крила вічності” головний герой веде бородьбу з наркозалежністю, люди які читають книгу можуть також використати ці знання у власних потребах, та перш за все це художня історія, яку оцінило вже багато людей.

А тепер до суті питання. Як швидко читати?

Основний принцип – треба навчитися сприймати очима текст – спочатку словосполучення, а з часом цілі речення.

Якщо Ви будете у своїх думках перечитувати текст, то сильно тормозитимете у швидкості читання, а це втрача часу і можливостей.

Моя книга має всього 116 сторінок, серед яких багато діалогів. Для мене це близько 1 години читання, проте серед моїх читачів є люди, які перечитували її за 20 хвилин, після чого ділились враженнями.. 

Чесно кажучи, трохи шокований від такої швидкості сприйняття тексту, а з іншого боку, розумію, що немає меж для самовдосконалення, тому надихаюсь такими людьми.

Оригінал статті на Букнет: Як швидко читати книги?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу