Меню

Як хотіли вкрасити мій рукопис – Вся правда!!!

Букнет Як хотіли вкрасити мій рукопис – Вся правда!!!

Як хотіли вкрасити мій рукопис – Вся правда!!!

Перейду одразу до суті.

Після цього, шановний запропонував мені досить смішну сумму, щоб я все-таки дав початити. Це мене дуже здивувало. По суті книга була ще не до кінця готова. Кому ж цікаво буде читати незавершену книгу?! 

Після моєї відмови, цей секретний агент запропонував угоду – продати авторські права за 10 тисяч гривень. 

Чесно кажучи, я був в шоці.. Аж на серці похололо. Добре, що не дав “почитати книгу”. Звісно ж я відмовився, після чого, цей добродій відправився у чорний список.

Для мене, перш за все – книга це подарунок моїм близьким людям, а також друзям. Зрештою, книга має шанс залишитися і жити далі, після моєї смерті..

Після цього всього, проконсультувався зі своєю подругою – юристом. Вона порадила запакувати рукопис і відправити самому собі його листом, через державну пошту, а також, якнайшвидше домовитись про реєстрацію авторських прав на свою особу. Якщо цього Не буде зроблено, є шанс, що коли видам книгу, зі мною будуть судитися сторонні особи, які викрали рукопис і вадали його під своїм “автором”.

На данний час, знайшов людину, яка зможе зробити макет. Також знайшов кілька видавництв. 

Буду радий, якщо допоможете мені, любі друзі та автори цікавих книг. Якщо раніше хтось вже видавався і може порекомендувати видавництво, яке видасть книгу в хорошій, якості, буду дуже вдячний за таку інформацію. Видаватимусь, звісно, за власний кошт.

А ще, шукаю людину, яка зможе перечитати книгу і глянути чи є помилки. За це готовий заплатити гроші. 

Усім гарного дня, чекаю на ваші відповіді у коментарях

Оригінал статті на booknet.com: Як хотіли вкрасити мій рукопис – Вся правда!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення