Як уникнути шлюбу?

Як уникнути шлюбу?

Як уникнути шлюбу?

Слава Україні! Мені завжди подобалися нестандартні історії. Ще влітку у мене з’явилася неординарна ідея, яка ходила за мною півроку, поки я зважилася її написати. Для мене це був своєрідний експеримент, адже книга з нотками гумору. Мова йде про сучасний любовний роман “Як позбутися дівчини?” Книга завершена, безкоштовна та повністю готова до читання. Буду рада, якщо вона розважить Вас у цей складний час.

 

Мені настільки сподобалося працювати над цим твором, що він надихнув мене на ще одну неординарну історію у такому ж стилі – легко, з гумором та коханням. Головним героєм буде персонаж з книги “Як позбутися дівчини?”, якому дісталася незначна увага у творі. 

Проте я ще не наважуюся писати її, й ця історія чекає свого часу. А поки запрошую поринути у світ придворних інтриг, складних стосунків та запаморочливого кохання в історичному любовному романі (альтернативна історія) “Ставка на принца”. У ньому героїня також прагнутиме уникнути шлюбу. Щоб врятуватися, героїня зробила ставку на принца й навіть не підозрювала до яких наслідків це призведе. Вона вигадуватиме різні методи, щоб завоювати прихильність принца. 

Буду рада, якщо приєднаєтеся до читання і натиснете на кнопочку “Відстежувати автора” на моїй сторінці. У мене затишно, цікаво і завжди Вам раді! Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Як уникнути шлюбу?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"