Як уникнути шлюбу?

Як уникнути шлюбу?

Як уникнути шлюбу?

Слава Україні! Мені завжди подобалися нестандартні історії. Ще влітку у мене з’явилася неординарна ідея, яка ходила за мною півроку, поки я зважилася її написати. Для мене це був своєрідний експеримент, адже книга з нотками гумору. Мова йде про сучасний любовний роман “Як позбутися дівчини?” Книга завершена, безкоштовна та повністю готова до читання. Буду рада, якщо вона розважить Вас у цей складний час.

 

Мені настільки сподобалося працювати над цим твором, що він надихнув мене на ще одну неординарну історію у такому ж стилі – легко, з гумором та коханням. Головним героєм буде персонаж з книги “Як позбутися дівчини?”, якому дісталася незначна увага у творі. 

Проте я ще не наважуюся писати її, й ця історія чекає свого часу. А поки запрошую поринути у світ придворних інтриг, складних стосунків та запаморочливого кохання в історичному любовному романі (альтернативна історія) “Ставка на принца”. У ньому героїня також прагнутиме уникнути шлюбу. Щоб врятуватися, героїня зробила ставку на принца й навіть не підозрювала до яких наслідків це призведе. Вона вигадуватиме різні методи, щоб завоювати прихильність принца. 

Буду рада, якщо приєднаєтеся до читання і натиснете на кнопочку “Відстежувати автора” на моїй сторінці. У мене затишно, цікаво і завжди Вам раді! Приємного читання!

Оригінал статті на Букнет: Як уникнути шлюбу?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"